Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

“Jaungulbenes Alejas” un “Siltais” uz mēnesi pārtrauc klientu apmeklējumus klātienē (papildināts)

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Sakarā ar valstī izsludināto gripas epidēmiju, balstoties uz Slimību profilakses un kontroles centra datiem, sociālās aprūpes centrs “Jaungulbenes Alejas” un “Siltais” no 6.janvāra līdz 6.februārim pārtrauc klientu apmeklējumus klātienē. Šāda informācija lasāma “Jaungulbenes Aleju” un “Siltais” profilā “Facebook”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Jaungulbenes Alejas” informē, ka pienesumus klientiem var nodot pie dežuranta darbdienās un brīvdienās no pulksten 8.00 līdz 20.00. Ar tuviniekiem var sazināties attālināti. Video zvanu var pieteikt, zvanot uz dežūrtālruni 27841274. Tālruņa numurs video zvanam caur “WhatsApp” – 26414303. Tiem iemītniekiem, kuri paši nespēj vai neprot sazināties attālināti, darbinieki sniedz atbalstu.

Sociālās aprūpes centrs “Siltais” informē, ka pienesumus klientiem var nodot dežurējošajam personālam darbdienās un brīvdienās no pulksten 8.00 līdz 19.00. Ar tuviniekiem var sazināties attālināti. Video zvanu var pieteikt, zvanot uz dežūrtālruni 64470130. Tiem iemītniekiem, kuri paši nespēj vai neprot sazināties attālināti, darbinieki sniedz atbalstu.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.