Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Litenes poligona apsaimniekotājfirmai – jauns vadītājs (labots)

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

SIA “AP Kaudzītes” no pagājušā gada 17.novembra ir jauns vadītājs – Ģirts Kuplais (45) – liecina “Lursoft” dati. Iepriekš viņš bija uzņēmuma valdes pagaidu loceklis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ģ.Kuplais ir vides inženierzinātņu doktors. No 2008.gada 31.marta ir Cēsu novada SIA “ZAAO enerģija” valdes loceklis.

Jau vēstīts, ka iepriekšējais valdes loceklis Aldis Amantovs nebija tiesīgs ieņemt amatu pēc 15.novembra, jo nav varējis uzrādīt derīgu Covid-19 sertifikātu. A.Amantovs saskaņā ar “Lursoft” datiem SIA “AP Kaudzītes” (iepriekšējais nosaukums – SIA “Alba 5” ) valdes locekļa amatu ar pārtraukumiem ieņēmis, sākot ar 2008.gadu pēc Romana Adamoviča.

SIA “AP Kaudzītes” dalībnieces ir četras pašvaldības: Balvu novada pašvaldībai pieder 26,6 procenti kapitāldaļu, Alūksnes un Gulbenes novada pašvaldībai – katrai pa 28,2 procentiem, Madonas novada pašvaldībai – 16,9 procenti. SIA “AP Kaudzītes” pamatkapitālā ir 708 680 eiro. Uzņēmums ir reģistrēts kopš 2002.gada 7.jūnija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Poligons “Kaudzītes”, kuru Litenes pagastā apsaimnieko SIA “AP Kaudzītes”, tika nodots ekspluatācijā 2008.gada sākumā. Tas tapa pēc piecu pašvaldību – Gulbenes, Alūksnes, Balvu, Cesvaines un Lubānas – pasūtījuma. Sākotnēji bija paredzēts, ka krātuve poligonā tiks izmantota 20 gadus.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.