Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Lizuma pagastā atkārtoti uzrunās pamestās ēkas īpašniekus

Foto: no privātā arhīva.

Lizuma vidusskolas attīstības biedrība ir saņēmusi atbildes vēstuli no Gulbenes novada pašvaldības par turpmāko redzējumu ēkas (bērnudārza) degradētajam stāvoklim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Lizuma vidusskolas attīstības biedrības vadītāja Marina Grīnberga informē, ka nekustamais īpašums “Smiltnieki” ir kopīpašums, kas pieder divām fiziskām un vienai juridiskai personai, kas nav Latvijas Republikas pilsoņi. Šī ēka ir pašvaldības redzeslokā un ir iekļauta degradēto ēku un teritoriju sarakstā.

2018.gada atzinumā ēkas īpašniekiem uzdots ēku sakārtot vai nojaukt, pēc tam sekoja atbildes vēstule no īpašniekiem, ka ēka viņiem ir aktuāla un tiek meklēti investori ēkas sakārtošanai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2021.gadā, atkārtoti apsekojot īpašumu, būvvalde konstatēja, ka ēkas sakārtošanas darbi nav uzsākti. Nosūtītās ierakstītās vēstules pašvaldība saņēma atpakaļ, tas nozīmē, ka adresāti sūtījumus nav izņēmuši.

Gulbenes novada pašvaldība informē, ka atkārtoti tiks uzrunāti ēkas īpašnieki, aicinot viņus veikt ēkas un teritorijas sakārtošanu. Ja ēkas īpašnieki ignorēs un nepildīs Gulbenes novada būvvaldes atzinumā norādīto, tiks lemts par turpmākajām darbībām saistībā ar ēku.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.