Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Pasniegs apbalvojumus VUGD Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonām, arī Gulbenes daļas darbiniekiem

Dienesta pakāpe “majors” pirms termiņa tiks piešķirta VUGD Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes daļas komandierim kapteinim Gatim Gutānam. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Atzīmējot Ugunsdzēsības Latvijā 158. gadadienu un godinot ieguldījumu Latvijas un tās iedzīvotāju drošības stiprināšanā, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona pārvaldes (VRP) amatpersonām piešķirti Iekšlietu ministrijas un VUGD apbalvojumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par apzinīgu dienestu, personīgo ieguldījumu VUGD attīstībā un prestiža celšanā un sakarā ar Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas 33.gadadienu un Latvijas Ugunsdzēsības 158.gadadienu speciālā dienesta pakāpe “majors” pirms termiņa tiks piešķirta VUGD Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes daļas komandierim kapteinim Gatim Gutānam.

VUGD Pateicība tiks izteikta kaprālim Vidzemes reģiona pārvaldes Gulbenes daļas ugunsdzēsējam glābējam (autovadītājam) Naurim Jermacānam.

Apbalvojumu pasniegšana notiks VUGD Vidzemes reģiona pārvaldes svinīgajā pasākumā 12.maijā Valmierā, kā arī 17.maijā VUGD svinīgajā pasākumā Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžā Rīgā, tādējādi godinot tos cilvēkus, kuri snieguši ieguldījumu VUGD un Latvijas attīstībā, izrādījuši drosmi un priekšzīmīgi pildījuši dienesta pienākumus.

Kopumā Vidzemes reģiona pārvaldes amatpersonām tiks pasniegti divi Iekšlietu ministrijas un 23 VUGD apbalvojumi. Ar VUGD medaļu „Par drosmi” tiks apbalvota viena amatpersona, ar VUGD apbalvojuma zīmi “Par priekšzīmīgu dienestu” tiks apbalvotas septiņas amatpersonas, kā arī tiks pasniegti astoņi VUGD Goda raksti un septiņas VUGD Pateicības. Svinīgajā pasākumā zvērestu dos 19 Latgales reģiona pārvaldes amatpersonas, kas dienestu uzsākušas šogad.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Amatpersonām būs apbalvojumi, bet ugunsdzēsējam pietiks ar pateicību.
    Latvānijas realitāte.

  2. Teorētiski jā, bet lasam centrālās Latvijas lapas(dzirkstele) tekstu!
    Amatpersonām apbalvojumi! Vai papīra lapele (pateicība) ir kaut ko vērta? Toties jauna pakāpe ir pavisam cita naudiņa algas dienā.
    Kā agrāk teica: ” načaļņiku premija a tebe h..!”!

    7
    1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.