Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Pirmdien svinīgi atklās pārbūvēto autoceļa Smiltene–Gulbene posmu

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Pirmdien, 17. oktobrī, pulksten 11.00 svinīgi tiks atklāts pārbūvētā reģionālā autoceļa Smiltene–Gulbene (P27) posms no Taurēm līdz Gulbenei (34,87.–61,22.km). Svinīgais pasākums notiks netālu no Gulbenes robežas pie pieturas Svelberģis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Pasākumā piedalīsies VSIA “Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Lazdovskis, SIA “8 CBR” valdes priekšsēdētājs Juris Gulbis, Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis, SIA “Projekts 3” valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Roops un SIA “Būvju profesionālā uzraudzība” ceļu būvuzraugs Juris Elksnis,” informē VSIA “Latvijas Valsts ceļi” Komunikācijas daļa.

Darbi noritēja kopumā 26 kilometrus garā ceļa posmā. Seguma atjaunošanas posmā no krustojuma ar vietējo autoceļu Sinole–Tirzas stacija (V413) līdz Gulbenei (45,60.–60,91. km) labots ceļa profils un ieklāta jauna asfaltbetona dilumkārta, atjaunotas autobusa pieturvietas un sakārtota ūdens atvades sistēma. Savukārt seguma pārbūves posmos (34,87.–45,60. km un 60,91.–61,22. km) gan daļēji, gan pilnībā pārbūvēta ceļa konstrukcija, kā arī ieklātas divas asfaltbetona kārtas. Lai nodrošinātu iedzīvotāju drošu un ērtu nokļūšanu uz autobusa pieturvietām, pie Gulbenes (60,90.–61,22. km) abās pusēs autoceļam izbūvēts bruģēts ietves posms, savienojot ar jau esošo pilsētas ietvi.

Darbus veica SIA “8 CBR”, būvuzraudzību – SIA “Būvju profesionālā uzraudzība”, bet projekta autors ir SIA “Projekts 3”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (14)

 1. ja bus slosers un jauna paaudze,bus dziedajumi un mielasts,ar propelleru ieradisies pats levic…

  4
  8
 2. SIA “Būvju profesionālā uzraudzība” ceļu būvuzraugs Juris Elksnis,” – pareizi būtu Juris Eleksis.

 3. Super, labākais kas mums še bijis! Ja ziemu izturēs, cepuri nost!

  5
  1
 4. Labākais Satiksmes ministrs T.Linkaits! Visi ceļi (asfaltēti) ved uz Gulbeni. Šlesera ministrēšanas laikā nelaboja nevienu ceļu, nevis kā kaimiņvalstīs tolaik.

  7
  4
 5. šitais tiešām ir jauki! Kāds bij tas ceļš pie Sinoles? Tajā pat laikā to ceļu pie betas, marinē visu gadu.

 6. Nu laikam kāds nav braucis no Gulbenes uz Madonu! Tur tak tas vecais posms ir briesmīgs,bez riepām var palikt! Bet nu pareizi nav ko braukt uz Madonu šopingot!

  4
  1
 7. Kaut kas traks! Pirmdien sāks slavināt ceļu, kuru būvèjis okupācijas režīms un tagad pielabojuši pašmāju bāleliņi. Kautkāds absurds!

  4
  7
 8. Kāpēc nedeg jaunais apgaismojums iebraucot Guberņā😩💪🤔😫????????kāpēc

  3
  4
 9. Kāpēc pat nevienu bildi normāli nevar ielikt kā tagad izskatās pārbūvētie ceļi?

  3
  1
 10. Mūsu Dzirkstelē jau nu gan ir lieli gulētāji, bija rakstīts ka 17. būs atjaunotā Gulbenes – Smiltenes ceļa posma atjaunošana, bet vēl šodien neviena vārda vai bildes par to. Apskaužama OPERATIVITĀTE. Un tas ir bieži vērojams Dzirksteles darbā. Bieži vien vairākus mēnešus publicē sen pagājušu nesvarīgu informāciju, bet jaunākai nav laika. Pie šādas operativitātes tiešām svarīga informācija līdz tautai var nonākt par VĒLU.

 11. Sveiki. Viss ir skaisti, ceļu atklāja. Vēl pirms tam kungi un kundzes staigāja un skatījās caurtekas un mazos ceļa atzarus pie Svelberģa un tajā dienā vīri ceļa zīmi apdzīvotas vietas sākums pārbakstīja par pus metru tuvāk ceļam, jo viņu vispār nevarēja saskatīt. Jautājums, kāpēc šī ceļazīme vēl joprojām braucot no Smiltenes puses slēpjas aiz koka, kāpēc grūti bij to izvietot pirms koka, lai visi autovadītāji to laikus var pamanīt?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.