Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Sadārdzinājušies Lizuma un Šķieneru uzņēmējdarbības centru būvdarbi

Lizumā ražošanas un noliktavas ēkas svinīga kapsulas iemūrēšana notika aprīļa sākumā, tagad, kā saka Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis, noliktavas ēka ir zem jumta, jāturpinās iekšdarbiem. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Divos Gulbenes novada pašvaldības projektos – Šķieneros un Lizumā – kopumā būvdarbi ir sadārdzinājušies par 280 325,17 eiro bez PVN – liecina Gulbenes novada domes 30.jūnija sēdes lēmumi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sadārdzinājuma daļu nolemts apmaksāt gan no pašvaldības budžeta, gan aizņemoties naudu Valsts kasē.

Konkrēti projekts “Infrastruktūras uzlabošana uzņēmējdarbības attīstībai Šķieneros” ir sadārdzinājies par 23 493,80 eiro bez PVN. Projektā paredzēts veikt Rūpnieku un Dzērves ielu pārbūvi 568 metru garumā Stradu pagasta Šķieneru ciemā.

Projekts “Ražošanas un noliktavas ēkas ar biroja telpām izveide Lizumā” ir sadārdzinājies par 256 831,37 eiro bez PVN. Lizumā tiek būvēta ražošanas/loģistikas un noliktavu ēka 8436 kvadrātmetru platībā, kur otrā stāva līmenī atradīsies biroju un tehniskās telpas (telpas izsolīs); paredzēts pārbūvēt pašvaldības ceļa Kalēji-Kolaņģi-Melderi posmu 287 metru garumā ar asfalta seguma izbūvi. Projekta īstenošanas rezultātā tiks radītas vismaz 94 jaunas darba vietas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šajā pašā 30.jūnija domes sēdē deputāti nobalsoja arī par kredītsaistību uzņemšanos, ja tiks apstiprināts pašvaldības projekts “Ražošanas/noliktavas ēkas ar biroja telpām būvniecība Gulbenē”, kas tiks realizēts Zaļajā ielā (uzbūvētās telpas izsolīs). Kopumā šim projektam pašvaldība plāno no Valsts kases aizņemties 318 950,57 eiro.

– Diāna Odumiņa

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.