Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Sestdien Gulbenē būs Zaļais tirdziņš

Foto: Pārsla Konrāde.

19.februārī no pulksten 9.00 līdz 13.00 Gulbenes stadionā (O.Kalpaka ielā 1a) notiks tradicionālais Zaļais tirdziņš – liecina publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tirdziņā, kā ierasts, varēs iegādāties mājražotāju un amatnieku pašu rokām gatavoto, audzēto un ražoto produkciju. Dažādus lauku labumus, skaistas un noderīgas lietas piedāvās gan vietējie Gulbenes novada, gan arī citu Latvijas novadu meistari, ražotāji un zemnieki.

Tirgotāji var pieteikties līdz 17.februāra pulksten 17.00 pa tālruni 20277265 vai e-pastu turists@gulbene.lv. Vietu skaits – ierobežots! Bez iepriekšējas pieteikšanās tirgoties tirdziņā – aizliegts! Par tirgošanos Zaļajā tirdziņā no tirgotājiem tiks iekasēta pašvaldības nodeva. Ar nodevu likmi par tirdzniecību publiskās vietās pašvaldības rīkotajā Zaļajā tirdziņā var iepazīties Gulbenes novada domes saistošo noteikumu Nr.11 “Par pašvaldības nodevām Gulbenes novadā” 8.punktā: https://likumi.lv/ta/id/318835-par-pasvaldibas-nodevam-gulbenes-novada

Tirdziņš norisināsies “zaļajā” režīmā, ievērojot visas noteiktās epidemioloģiskās prasības. Gan tirgotājiem, gan apmeklētājiem būs nepieciešams uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kā arī lietot sejas masku.

Tirdziņš var tikt atcelts, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju un laikapstākļus.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

 1. Vai tiešām ar smadzenēm tik vāji? Viss kūst, bet cilvēkiem būs jāmīcās pa stadionu.

  6
  1
 2. Galīgi galvu saspieduši. Ārā sniega zampā. Ar sertifikāyiem un maskām. Man tādu pasākumu ne vajag! Nu nē!

  7
  1
 3. Pasākums ķeksīša pēc.
  Mēs jums bauri uztaisījām tirdziņu! 😂

  4
  1
 4. Kāda ir bijusi stadionā un redzējusi situāciju tur? Ledus, sniega kupenas, ūdens, dubļi. Vajag sačakarēt arī lielo stadionu? Nevar paciesties līdz 1.martam? Tiešām, laikam ķeksītim.

  4
  1
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.