Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Vides objekts – egle paliek Gulbenē

Foto: Gatis Bogdanovs.

Gulbenē pakāpeniski tiek noņemts Ziemassvētku noformējums. Šonedēļ arī vides objekts – egle tika demontēts un nogādāts uzglabāšanai vienā no Gulbenes novada pašvaldības iestādes telpām. Par to “Dzirksteli” informē Gulbenes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Igaviņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Viņa stāsta, ka saskaņā ar profesionālo dizaineru izstrādāto Gulbenes pilsētas un novada noformējuma koncepciju vienotā stilā, izstrādāto īpašo krāsu līniju, vides objektu ir plānots papildināt ar elementiem un eksponēt vairākkārt. “Izvietojumu var mainīt, bet atstāsim kādu noslēpumu, lai gada nogalē svētku noformējums rada pārsteigumu,” saka J.Igaviņa.

Tā kā tuvojas nākamie svētki – Valentīndiena, tad noformējuma elementi – vairāki fotostūri Valentīna dienā Gulbenes pilsētā būs. “Tos varēs atrast parkos un skvēros, ja dosieties nesteidzīgā pastaigā pa pilsētu,” saka J.Igaviņa.

– Inita Savicka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (1)

  1. Man personīgi nepatika šī gada pilsētas rotājumi. Iepriekšējos gados bija daudz labās,izņemot Spārītes parku. Spārītes parks bija ļoti skaists,taču centrālais skvērs bija noplucis un ne pārāk skaists. Iepriekšējos gados centrālais skvērs bija daudz skaistāks,jo to rotāja dažādas krāsas un daudz vairāk tas tika ietērpts dažādās lampiņās(pat koki tika ietērpti ar lampiņām), taču šogad centrālais skvērs atgādināja kaut ko neomulīgu,kas neizraisīja svētku sajūtu,proti, viss bija veco ielas laternu nokrāsā(oranžīgā krāsā), kas neizraisa tās patīkamākās sajūtas. Runājot par dekorāciju noņemšanu, nevaru saprast, kāpēc šogad šie rotājumi tiek noņemti tik agri? Parasti tie rotāja pilsētu līdz februāra vidum vai arī tad,kad beidzās rallijs “Sarma”. Šogad dekorācijas nebija izdevušās,protams, Spārītes parks ir izņēmums.

    3
    2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.