Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

“Zelta Zivtiņas Čempionāta” pusfinālā iekļūst gandrīz 600 skolu klases no visas Latvijas, arī no Gulbenes, Lizuma un Stāķiem

Ekrānšāviņš no Liepājas Raiņa 6. vidusskolas 10.C klases iesniegtā mājasdarba.

6.aprīlī ir noskaidroti Eiropā lielākā bērnu un jauniešu festivāla “Zelta Zivtiņas Čempionāts” pusfinālisti – gandrīz 600 skolu klases no visas Latvijas, kas cīnīsies par tiesībām startēt aizraujošajā čempionāta finālā un galvenajām balvām. Par to informē “Tele2” sabiedrisko attiecību vadītājs Latvijā Oskars Fīrmanis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Piecas aktīvākās pilsētas, no kurām saņemti visvairāk klašu pieteikumi un mājasdarbi, ir Rīga, Jelgava, Liepāja, Valmiera un Daugavpils, savukārt aktīvākie novadi ir Ogres novads, Siguldas novads, Tukuma novads un Dobeles novads.

No Gulbenes novada pusfinālā sacentīsies Gulbenes novada vidusskolas 5.B, 6.U, 8.U, 10.B, 10.G, 11.B, 11.G klase; Lizuma vidusskolas 5. un 12.A klase, Stāķu pamatskolas 8. un 9.klase.

“Eiropā vērienīgākajām skolēnu sporta un prāta spēlēm šogad reģistrējās 875 klases no visiem Latvijas reģioniem. Esam priecīgi, ka tik kupls skaits klašu ir izrādījušas interesi par dalību “Zelta Zivtiņas Čempionātā”, un sveicam teju 600 klases, kas iekļuvušas pusfinālā. Lielā jauniešu iesaiste apliecina, ka viņi ir noilgojušies pēc aktivitātēm, kas dara klases par saliedētu komandu. Un tā ir arī šo spēļu būtība – mēs vēlamies, lai skolēni un viņu klases kļūst par ko vairāk nekā tikai cilvēku grupu, kas ikdienā satiekas klasē,” saka “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs. “Šogad ar moto “Ko nevar viens, var visa klase!” mudinām klases iestāties par vērtībām, kas svarīgas Latvijai un pasaulei. Klases, pildot mājasdarbu, pārsteigušas žūriju gan ar savu radošumu, gan spēju paveikt labas un nozīmīgas lietas savas valsts labā, piemēram, stādot kokus, rūpējoties par dzīvniekiem, iesaistoties vides sakopšanā un atkritumu šķirošanā, popularizējot aktīvu dzīvesveidu un, protams, iestājoties par mieru gan skolas vidē, gan pasaulē.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepazīties ar pilnu čempionāta pusfinālistu sarakstu var ŠEIT. “Zelta Zivtiņas Čempionāta” pusfinālā iekļuvušās klases līdz 20. aprīlim draudzīgi sacentīsies savā starpā, pildot divus uzdevumus digitālajā vidē. Pusfinālā īpaša loma būs klases saliedētībai un katra klasesbiedra stipro pušu izmantošanai.

Čempionāta 16. sezonas īpašais jaunums ir fināls, kas norisināsies trīs nedēļu garumā – no 9. līdz 27. maijam, Siguldā, Svētku laukumā, sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldības domi uzbūvējot unikālu “Čempionāta pilsētiņu”. 120 spēcīgākās klases no visas Latvijas, kas būs veiksmīgi startējušas pusfinālā, nokļūs “Zelta Zivtiņas Čempionāta” finālā, kur sacensības norisināsies starp komandām 5.-6. klašu, 7.-9. un 10.-12. klašu grupā.

“Zelta Zivtiņas Čempionāts” ir “Tele2” vērienīgākā un ilggadējākā sociālā iniciatīva, kas paredzēta klašu komandām no 5. līdz 12. klasei un kurā iepriekšējos piecpadsmit norises gados piedalījušies vairāk nekā viens miljons skolēnu, skolotāju, vecāku, atbalstītāju un organizatoru. Šajā sezonā čempionāts tapis kopā ar sadarbības partneriem “Sadales tīklu” un “SEB banku”.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.