Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Zemessardzes 25. kaujas atbalsta bataljonā Stāmerienā 2024.gadā tiks īstenots valsts aizsardzības dienests

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Stāmerienā Zemessardzes 25. kaujas atbalsta bataljonā 2024.gadā tiks īstenots valsts aizsardzības dienests, sniedzot iespēju jauniešiem no Vidzemes un Latgales reģiona dienēt tuvāk mājām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Līdzīgi kā pirmajā iesaukumā valsts aizsardzības dienestam, tā arī otrajam iesaukumam, kas dienestu uzsāks janvārī, Latvijas pilsoņi sākotnēji tiek aicināti pieteikties brīvprātīgi līdz 15. jūlijam vienotajā rekrutēšanas platformā www.klustikaravirs.lv,” stāsta Zemessardzes 25. kaujas atbalsta bataljona Komunikāciju nodaļas speciāliste kareive Elīna Lauva.

Viens no trim valsts aizsardzības dienesta veidiem ir 11 mēnešu ilgs dienests Nacionālajos bruņotajos spēkos, kurā 2024.gadā iesauks 600 jauniešus – 120 personas janvārī un 480 personas jūlijā.

2024.gada janvāra iesaukums 11 mēnešu dienestam Nacionālo bruņoto spēku vienībā tiks īstenots trīs dienesta vietās: Nacionālo bruņoto spēku Štāba bataljonā Rīgā, Gaisa spēku Pretgaisa aizsardzības divizionā Lielvārdē un Zemessardzes 25. kaujas atbalsta bataljonā Stāmerienā, Gulbenes novadā. Lai nokļūtu sev vēlamajā dienesta vietā, iesaucamais ir aicināts dienestam pieteikties brīvprātīgi, anketā norādot vēlamo dienesta vietu.

“Latvijas pilsoņi tiek aicināti arī izvēlēties veidot karjeru profesionālajā dienestā. Izvēloties profesionālo dienestu, karavīri iegūst stabilitāti, konkurētspējīgu un motivējošu atlīdzību, sākot no 1250 eiro mēnesī pēc nodokļu nomaksas, kā arī plašas sociālās garantijas, karjeras izaugsmi, bezmaksas apmācību specialitātē, svešvalodās un citās dienestam nepieciešamās jomās. Lai pievienotos Zemessardzes 25. kaujas atbalsta bataljonam, zvani uz tālruņa numuru 28665401 vai raksti uz e-pasta adresi “25bn@mil.lv”,” saka E.Lauva.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.