Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Zināmi divu Lizuma pagastam svarīgu publisko iepirkumu rezultāti

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes novada pašvaldības iepirkuma komisija ir izvēlējusies būvniekus diviem objektiem Lizuma pagastā – liecina Iepirkumu uzraudzības biroja jūnijā publiskotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pirmsskolas grupiņas telpas pagastmājā “Akācijās” par 124 662,32 eiro līgumcenu bez PVN būvēs divi Smiltenes uzņēmumi – SIA “Ase” un SIA “Evento” (kopā pilnsabiedrība “V5”). Būvdarbi noritēs saskaņā ar apjomiem, ko izstrādājusi SIA “KPB Projektētājs.lv”. Darbiem pilnībā jābūt pabeigtiem 120 dienu laikā. Būvdarbi plānoti gan iekštelpās, gan fasādē. Telpās jaunu veidolu iegūs grīda, griesti, sienas, palodzes. Tiks pārbūvēta ventilācijas sistēma. Ēkas ārpusē tiks veikta mūra plaisu aizdare, nostiprināšana, pirms tiek veikta siltināšana, izmantojot akmensvati. Tiks pārbūvēta lietusūdens noteces sistēma.

Atjauninātajās telpās plānots kā līdz šim izvietot četras pirmsskolas jaunāko bērnu grupiņas (sākot no pusotra gada vecuma). Ar 2017.gadu Lizuma pagastmājā ir rastas telpas bērnudārza vecuma bērniem. Tas noticis pēc 2016.gada 31.marta Gulbenes novada domes sēdē pieņemtā lēmuma. Lizuma “Akācijās” atrodas ne tikai bērnudārza telpas un pagasta pārvalde, bet arī “Latvijas Pasts” un Lizuma pagasta bibliotēka. Piekļuve teritorijai iespējama no valsts reģionālā autoceļa Cesvaine-Velēna. “Akācijas” ir ķieģeļu divstāvu ēka ar dzelzsbetona pamatiem un ruberoīda jumtu, ēkas kopējā platība – 1026,7 kvadrātmetri.

Savukārt estrādes būvniecību Lizuma skolas parkā pašvaldība uzticēs Rīgas SIA “Vidzemes būvnieks”. Līgumcena ir 34 900,32 eiro bez PVN. Darbs ir jāpaveic 150 dienu laikā. Plānota daudzfunkcionālas estrādes būvniecība, šī vieta vienkopus pulcinās vietējos iedzīvotājus un pagasta viesus gadskārtu svētkos, kultūras un sporta pasākumos, bet skolēni izmantos estrādi āra mācību nodarbībām. Estrāde iekļaus skatuvi ar jumtu (plēsto skaidu (lubiņu) vai koka dakstiņu) un pakāpienus. Paredzēta zāliena atjaunošana būvdarbu skartajās zonās. Teritorijā, kur paredzēts būvēt estrādi, atrodas Lizuma pils parks. Parks ir sakopts, ar bruģētām taciņām un apgaismojumu. Piekļuve teritorijai ir no valsts reģionālā autoceļa Cesvaine-Velēna. Estrāde atradīsies Lizuma vēsturiskās muižas zonā, kas ir vietējas nozīmes arhitektūras piemineklis. Savukārt 19.gadsimta 60.gados celtā Lizuma pils ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis. Jau vēstīts, ka Lizuma skolas attīstības biedrība bija nākusi klajā ar 35 000 eiro vērtu ideju par daudzfunkcionālas estrādes būvniecību Lizuma skolas parkā. Pagājušā gada beigās iecere guva atbalstu pašvaldības līdzdalības budžetēšanas projektu konkursā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (4)

  1. Kāpēc gan ne? Tur tak rakstīts – lubiņu jumts un pakāpieni.😂 Tādam šedevram vajadzētu pietikt.

  2. Kāpēc neredz kāpostus Lizuma laukos? Ir āmen, vai vedīs no polijas?

    2
    1
  3. No citas valsts šogad būšot vēl lētāk un lielāki. 😂

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.