Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Atbilde sporta veterāna Gunāra Rubeņa paustajam viedoklim: sporta politika ir orientēta pareizā virzienā

Gulbenes novada Sporta pārvaldes vadītājs Lauris Krēmers. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Ir pagājis gads, kopš ir uzsākta “Gulbenes novada sporta attīstības plāna 2023.-2027.gadam” izstrāde. Gada laikā attīstības plāna darba grupa ir noorganizējusi astoņas tikšanās ar iedzīvotājiem pagastos un pilsētā, kurās bija iespēja iedzīvotājiem nākt un izteikt viedokli par sporta nozares esošo situāciju un ieteikt ieceres novada sporta attīstībai nākotnē. Diemžēl nevienā no šīm tikšanās reizēm raksta autors Gunārs Rubenis nepiedalījās, līdz ar to nav korekti sniegt komentārus par pasākumu, kurā pats nav piedalījies.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bija arī iespēja līdz 30.oktobrim ikvienam sabiedrības pārstāvim rakstiski izteikt viedokli par “Gulbenes novada sporta attīstības plāna 2023.-2027.gadam” pirmo redakciju un iesniegt Gulbenes novada Sporta pārvaldei. Diemžēl arī šoreiz neviens Gunāra Rubeņa ieteikums nesekoja. Tā kā Rubeņa kungs ir regulārs Gulbenes sporta centra apmeklētājs un mēs bieži tiekamies, viņam bija iespēja arī mutiski izteikt savu viedokli. Uzskatu, ja cilvēks nav bijis gatavs iesaistīties nevienā iedzīvotāju tikšanās reizē vai izteikt savu viedokli par “Gulbenes novada sporta attīstības plānu 2023.-2027.gadam” laikā, kad tapa šis dokuments, tad nav korekti to darīt ar avīzes starpniecību un pēc noteiktā termiņa.

Manuprāt, Sporta pārvaldes virzītā sporta politika ir orientēta pareizā virzienā. To ir atbalstījusi Gulbenes novada dome. Finansiālais atbalsts sportam pēdējos gados ir bijis pietiekami liels gan dažādu vecumposmu individuālajiem sportistiem un sporta organizācijām, gan sporta infrastruktūras attīstīšanai un uzturēšanai, gan sporta pasākumu organizēšanai. Vēlos atgādināt, ka visiem novada iedzīvotājiem jau otro gadu ir pieejama bezmaksas sporta infrastruktūra.

Tā kā ar 29.septembra domes sēdes lēmumu spēku zaudēja Sporta atbalsta noteikumi, Sporta pārvaldei tika uzdots līdz 2023.gada 16.jūnijam izstrādāt jaunus Gulbenes novada pašvaldības finansiālā atbalsta noteikumus sportistiem un sporta organizācijām. 2023.gada februārī tiks organizēta noteikumu izstrādes tikšanās, un es aicinu Gunāru Rubeni un citus sporta entuziastus, sporta organizāciju pārstāvjus piedalīties noteikumu izstrādes procesā!

– Gulbenes novada Sporta pārvaldes vadītājs Lauris Krēmers

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (58)

 1. Lauri! Tās ir atrunas! Nepiekrītu. Jūs Gulbenes novadā esiet ienācējs un nevajag iznīdēt to, kas Gulbenes novada iedzīvotājiem ir svarīgs. Tikšanās bija rīkotas neizdevīgos laikos, ķeksīša pēc, daudzi netika, jo strādāja.Varējāt noorganizēt vienu tikšanos astoņu vietā, bet laikam bija bail, jo cilvēku neapmierinātība bija liela, kāpēc to nesakiet.Tur jau tā lieta, ka Jums nav saprašanas šajā jomā, Jūs sakāt “manuprāt” sporta politika ir orientēta pareizā virzienā, bet cilvēkiem liekas savādāk. Domājiet reāli, ja nespējat pārvaldi vadīt, vnk. demisionējiet! Gan jau atradīsiet darbu, kas ir Jums piemērots!

  39
  19
 2. Kas notiek…
  Vai tiešām nevar mēģināt otra darbā pirmkārt ieraudzīt arī labo?!
  Kādēļ tik daudz negatīvā?
  Ja ir kādas pretenzijas,var taču satikties un izrunāt, nevis izgāzt savas emocijas avīzes.
  Kur palikusi inteliģence…

  17
  20
 3. Labdien! Cienīto sporta vadītāj, sports ir jāmīl no matu galiņiem līdz papēžiem!!! Jūsu organizētajās info sapulcēs piedalīties darba dienās bija praktiski neiespējami, un tukšās frāzes, balstoties no apmeklētāju informācijas, Jums laikam ir pielipušas no mūsu augstajiem deputātiem. Šoreiz nepieskaršos tādai tēmai kā masu sporta sacensību organizēšana pārnovadu griezumā. Nu aizbrauciet taču pie smilteniešiem, balvēniešiem, jēkabpiliešiem, līvāniešiem, tur – sports visiem, un regulāri, katru nedēļu kaimiņš pie kaimiņa mazos rekordus labo!

  40
  11
 4. Sporta centris ir palicis tik sliktā stāvoklī😩

  29
  12
 5. Kā var labu ieraudzīt, ja tā nav? Tad konkrēti ar faktiem uzrakstiet, lai visi to zin. Mazkustīgs dzīvesveids, attālināta sportošana visus jauniešus ar laiku novedīs pie muguras un dažādām citām veselības problēmām. Un tad dakteris teiks, ka vajag daudz kustēties, staigāt, soļot, nūjot. Katram vecumam un spējām savs sporta veids, bet, kāpēc iznīdēt, to kas ir vajadzīgs cilvēkiem? Ā, un par to satikšanos. Tad Sporta pārvaldei tikšanos vajag rīkot brīvdienā nevis darbdienu vakaros braukāt pa pagastiem, rēķinoties, ka gan jau daudz neatnāks. Tas arī notiek…..

  27
  7
 6. Ar avīzes starpniecību ķengāties ir vāja, neaktīva cilvēka iezīme. Ja patiesi šis kungs ir tāds novada patriots, tad būtu (kā pensionārs būdams) atradis laiku piedalīties kaut vienā no tikšanās reizēm. Šādi ņemties pa laikrakstu var tikai provinciāls, intrigas mīlošs cilvēks. Visu cieņu kungam, par viņa sasniegumiem sportā, bet esiet taču vīrs un aizejiet uz atklātu sarunu.
  Bijusī novadniece, sporta dzīves entuziaste.

  18
  23
 7. Pirms raksti glupu komentāru, noskaidro, kāpēc nevarēja ierasties?Un ne tikai viņš, arī citi, kāpēc nevarēja ierasties? Intrigante esiet jūs, izskatās, ka sports jums nav draugs.

  26
  16
 8. Kārtējās totālās atrunas un pašslavināšana. Nevienu pozitīvo paveikumu nav minējis. Sporta politika? Interesanti, kā tas izskatīsies pēc gadiem, kad minētais kungs jau būs tālēs zilajās. Tās tikšanās daudzviet bija asas un tiešas! Kāpēc par to nemin? Jaungulbenē un Lejasciemā gāja skaļi un turienes ļaudis nesaņēma NEVIENU KONKRĒTU atbildi uz uzdotajiem jautājumiem. Gulbenē visu režisēja A.B., tāpēc bija klusi un mierīgi. Cik vēl ilgi novadā turpināsies šis ārprāts? Vai tiešām deputātu koalīcija akli tic šim pasaku teicējam?

  32
  11
 9. Ieraugot ciganu,es vienmer atceros ar ko viniem sakas pavargramata – nozodz desu vai sliktakaja gadijuma pannu…

  18
  8
 10. Ja gaidīsim tikai no augšas- no kaut kādas pārvaldes, no Krēmera kunga vai varbūt pat Staļina gara, tad skaidrs, ka paši sevi esam identificējuši par impotentiem un cietējiem. Labāk meklēsim katrs savu viagru jeb svēto garu, kas dotu mums iespēju pašiem kustēties, sportot un citādi būt fiziski un mentāli aktīviem bez Krēmera kunga norādījumiem.

  15
  5
 11. Sitais pasaku teicejs man atgadina gloriju no oslikova bandas – kur macijies- Rekovas augstkola,kur stradaji- par padomnieci- kur,kur – nu gateri,pagales padevu,ko gribi derigu paveikt-eh aizmirsu ko ieprieks saciju,var atkartot…

  17
  12
 12. Taisa tik sportu un kultūru tikai nepamana ka cilvēku vairs drīz nebūs

  22
  3
 13. Kurš no Jums būtu bijis gatavs ierasties uz šādu konkrētu sapulci, Jums piemērotā laikā 🙂

  Tikai lūdzu ar vārdiem un uzvārdiem nevis atkal slēpjaties zem anonīmiem kontiem. 😀 gudri, kad anonīmi 😀

  13
  13
 14. Ja Krēmers ierastos un publiski sniegtu detalizētu un precīzu atskaiti par savu paveikto, mēs visi ierastos! Kopā ar visiem dokumentiem.

  23
  4
 15. Kas tad ir iznīdēts man jājautā? Tautas sports? Vienam amatierim solotajam gada tikai vienas sacensibas? Jājautā nopietni, cik būtu reāli soļotāju,ja tādas taisītu kaut katru nedēļu?

  10
  11
 16. Tu vispār saproti, par te ir runa? Lasot tavu komentu, redzam, ka ne velna tu nesaproti, bet vāvuļot taču ļoti gribās! Lūk, tādi, kā tu, manipulējami, ir nepieciešami šā brīža novada “sporta politikas” bīdnim.

  6
  6
 17. Kas ir tie visi man interesē? es neesmu nevienā ne otrā pusē, bet patīk vienmēr šie anonīmie ķērcēji 😀

  5
  6
 18. Lūgums ar faktiem un pierādījumiem parādīt kas tieši Gulbenes sporta ir iznīdēts?

  7
  14
 19. Ja sporta darbs Gulbenes novadā tiek organizēts un vadīts pareizi ,tad kāpēc sportā panākumi pēdējos divos gados krasi pasliktinās . Arī veteranu sportā, sevišķi sporta karalienē viegieglatletikā.

  16
  6
 20. Rubenis ir īpašs .Vismaz viņš tā iedomājas. Mūžīgi pārgudrio tēlo.jau apnicis. Sporta pārvaldes vadībai NAV jārēķinās ar kāda subjektīvo viedokli. Lai veicas!

  16
  20
 21. 1. Sporta pasākumi pagastos sarukuši vai vispar nenotiek
  2. Nonivelētas iestrādes Tirzā, Druvienā, Beļavā, Līgo un citur
  3. Pasākumus cenšas rīkot totāli nekompetenti cilvēki (novuss Beļavā, zole Gulbenē, zemledus makšķerēšana Jaungulbenē, pludmales futbols Līgo u.t.t.)
  4. Novada čempionāti pārvērsti par atklātajiemm. Piedalās iebraucēji, bet vietējie sportisti pazūd.
  5. Tā saruka sievu un vīru volejbola komandas, sievu baskets vispār pazuda, vīru baskets bez GBJSS līdzdalības.
  6. Gan jau ar laiku tiks optimizēts arī futbols.
  7. Novada čempionāts vieglatletikā (atklātais) notiek darba dienas darba laikā. Fenomens Latvijā!
  8. Atzeles līga nav paredzēta novada plašai sportitu līdzdalībai
  JUMS VĒL MAZ? VARĒTU VĒL TURPINĀT
  UN TURPINĀT!

  26
  9
 22. Tagad vainosim sporta pārvaldi,jo redz veterāniem sliktāki rezultāti, salīdzinot ar ko? Kad tie rezultāti, ko veterani nodarbojas brīvajā laikā un piedalās vienreiz gadā sava prieka pēc ir baigais sporta rādītājs pēc kā spriest par sportu kopumā? Pēdējos gados vispār dēļ Covid viss bija ciet! Te dažam laikam nepielec ka tas veterānu sporta spēlēs ir plezira sacensibas, par kurām vairumam ne silts,ne auksts

  14
  17
 23. Pārvaldes izveide jau bija kļūda, … Nodokļu maksātājiem šos diedelniekus uzturēt neatmaksājas.

  32
  8
 24. Bērniņ, kurš tevi pierunāja uzrakstīt tik stulbu tekstu? Nez vai pats to izdomāji.

  8
  4
 25. Tas, ka “vecajiem” viss nepatīk, tikai apliecina to, ka sporta joma tiek virzīta pareizā virzienā! Malači! Tā tik turpināt! Un, lai tas ..Rubenis te turpina pērties- rakstot rakstus un pats komentējot!

  13
  21
 26. 1. Cik iedzīvotāju dzīvo pagastos? Lai pārsimt cilvēkiem organizētu visa veida sporta sacensības? Cik pa īstam piedalās? 2.Kadas vēl sporta iestrādes var būt mazajos pagastos? Stadiona uzcelšana vai baseina uzsliesana, ko var tikai muldet? 3. Tad sūdzas,ka nekas netiek organizēts, izrādās ka tiek gan, bet redz nekompetenti cilvēki organizē, ka tad beigās ir? Kādam ģēnijam jābūt,lai organizētu novusu,zoliti? Laikam ministru prezidents jāsauc palīgā tik svarīgu pasākumu noorganizēt? 4. Atklātie jau tiek veidoti,lai būtu vairāk komandu un lielākā konkurence,kas tad liedz vietējiem piedalīties? 5. Sieviešu basketbols šeit nekad nav bijis, varbūt 30 gadi atpakaļ. BJSS ir kopā ar Bukiem ja kas. 6. Futbols tika optimizēts ar Martusevica nospēlēto komandu totalizatora un sarunatajam spēlēm, labi ka vēl bērniem ir futbols pieejams tagad 7. Te vēl var piekrist labāk būtu brīvdienās 8. Atzeles līga tieši domāta jebkuram kas grib un var spēlēt, piesaki komandu un uz priekšu, rezultāts jau atkarīgs no meistarības. Tātad kopumā izņemot 7. punktu ir tikai tukša muldesana bez pamatojuma un skaļa kliegšana bez jebkāda gudra un racionāla izskaidrojuma

  13
  9
 27. Es biju pat 2 tikšanās reizēs? Laikam esmu īpaši neattapīgs, bet jēgu tam visam neredzēju! Vēl tagad man nav skaidrs, kam mums vairāk par 2 sporta dzīves organizatoriem! Ekonomisko izdevīgumu arī nepratu ieraudzīt un sarēķināt.
  Pareizais virziens ir, ja mērķis ir neko nedarīt. Uzrīkojāt – vingro mājās un atsūti. Paskrien un atsūti. Atnāc pasportot uz sporta zāli. Tas viss nav slikti, bet tam nav vajadzīgi 5+ pilnas slodzes darbinieki!!!!
  Un ja jāstrādā 160h mēnesī, tad atruna, ka organizatoram nav jābaksta cilvēki, jāuzrunā un jāmudina ir muļķīga.. kas, tad ir jādara? Jāuztaisa 1 afiša mēnesī? (Drusku pārspīlēju, bet ir skumji)

  Gaidīsim pārmaiņas, tad jau redzēsim, vai izdosies vēl kādreiz, kaut ko atdzīvināt. Veiksmi!

  37
  4
 28. “Seniors” Rubenis ir nokļuvis neapskaužamā situācijā. Pēc abiem šogad savā vārdā “Dzirkstelē” publicētajiem rakstiem viņam ir palikusi tikai 1 izvēle, proti, pārņemt Krēmera kunga amatu un darbos pierādīt, kā jāvada sporta darbs novadā. Ja Rubeņa kungs to neizdarīs, tad, sev par kaunu, viņš ieies vēsturē tikai kā plānā galdiņa urbējs un muldoņa.

  17
  11
 29. Iznīdēts ir daudz,bet to visu vajag apturēt, lai Gulbenes novads nekļūst citiem par apsmieklu. Piemēram, kāpēc tika “iznīdētas” visiem tik ļoti iemīļotās sporta spēles, kur sacentās pagasti savā starpā. Kāpēc? Šeit piedalījās iedzīvotāji, kuri ikdienā nesporto. Bija interesants un patīkams pasākums. Tagad ir atklātie čempionāti, tur vadībai nekas nav jādara, kas atnāks, atnāks, un ja vēl ieliek darba dienā, būs vēl mazāk darba. Viagrai gribētu atbildēt, neviens neko no Krēmera negaida, sporta organizatorus tikpat kā neredz, cilvēki paši sazinās, iet uz treniņiem, brauc uz mačiem citur, bet jautājums ir Neatbildēts-priekš kam ir vajadzīgi sporta organizatori, kuri neko nedara, bet saņem algu. Dzirdēts, ka Stāmerienā Guna Ģērmane aktīvi darbojas. Varbūt Krēmers var atgādināt, kuri sporta organizatori un pa kādiem pagastiem atbild(ne jau strādā). Varbūt var dot precīzu atskaiti, kas divu gadu laikā ir izdarīts. Par ko organizatori saņem algu, katrs ko ir izdarījis. Gaidām no pārvaldes vadītāja atskaiti ar faktiem, līdzīgi kā to dara cienījamais Rubeņa kungs.

  22
  7
 30. Gulbene vajadzētu krietni lielāku atlētisko zāli????

  5
  7
 31. vel gribu atgadinat,ka rikojot tiksanos,pirms tam nopublicejiet parskatu par naudas izlietojumu sportam,covid laiku ieskaitot

  18
  4
 32. Rubenis jau arī ir muldona un plānā galdiņa urbejs, no malas jau viegli visu kritizēt un aprunat! Tas tik būtu numurs ja Gunārs vadītu sporta pārvaldi, nu lai pierāda,ja var!

  11
  9
 33. G.Rubenis savulaik ir vadījis gan sporta biedrību gan organizāciju sportistus. Tas bija tai laikā, kad šodienas lielie gudrinieki un komentu strēbēji saviem tēviem vēl zināmā vietā karājās. Ja šodien G.R. vadītu sportu novadā, visi SP darboņi tiktu patriekti ar sū—nu koku! Pirmais lidotu Rugāju bimbambola spečuks. Žēl, ka novada vadība izliekas akla esam un neredz šo divkosīgo sporta darba imitāciju!

  16
  10
 34. Tieši tā vadījis, laikam neko nav izdarījis labu un atmiņā paliekošu ja vairs nevada gadu desmitus, tik klaigā tukšus salmus! Kas tad liedza šos gadus iesaistīties reāla sporta darba?

  10
  12
 35. Arnim un G.Melderim zināšanai, ka Rubeņa kungs vēl joprojām aktīvi sniedz priekšlikumus LSVS un LVVA (veterānu savienība un vieglatlētikas asociācija) veterānu sporta uzlabošanai dažādos sporta veidos, un šie priekšlikumi arī tiek ņemti, iespēju robežās, vērā. Lai ko vadītu un cik lielā mērā, ir konkursi, izvērtēšanas un visbeidzot – gadu cenzs, un vajadzīgie cilvēki attiecīgajās nozarēs gan lielajā, gan mazajā sportā.

  10
  8
 36. Par to jau arī ir stāsts , ej uz tikšanos ar sporta pārvaldi vai kabinetā pie L.Krēmera un izrunā visas lietas, veido dialogu un mēģini atrast kopsaucēju,nevis nodarbojies ar apmelošanu un visa novada sporta nomelnošanu aiz muguras ar avīzes starpniecību! Te izskatās pēc personīgā aizvainojuma nevis rūpēm par sportu!

  10
  15
 37. Nevajag te dzīt bezjēdzīgu polemiku! Kā tu iedomājies diskusiju ar Krēmeru? Viņš kādreiz dzīvē ir kādu uzklausījis vai vēl vairāk, ņēmis vērā kādu ieteikumu? Nekad tā nav bijis! Cik ir iesniegti priekšlikumi un ieteikumi – nekas nav ņemts vērā. Vēl trakāk. Cilvēki, kuri mēģina oponēt šim Latgales produktam, nonāk melnajā sarakstā. Nav nozīmes vai tas ir apkopējs vai sporta veida pārzinātājs, Krēmers visus ir iznīcinājis! Kāds ir painteresējies, pa šiem gadiem cik cilvēku likteņi ir sagrauti Sporta centrā? Viņam blakus vajag viduvējības, lai nerunā pretī un akli izpilda komandas. Tā bija Rugājos, tā ir Gulbenē. Tā arī mēs pamazām grimstam. Izbrīna, ka šeit daži dīvaiņi visā vaino G.Rubeni. Pie mums jau tā pieņemts, ka pie visa vainojami nemiera cēlāji, ne pašvaldības maizes ēdāji.

  24
  5
 38. Rubenis pats katru nedēļu izmanto sporta centru par brīvu un stāsta ka nesatiekot tur nevienu sporta organizatoru vai Krēmeru, tie gan ir meli!

  12
  2
 39. Rubenis pa pēdējo laiku vairākkārt ir saticis minēto personu un notikušas sarunas, kurām nav nekāda rezultāta. Vieglāk ir sarunāties ar elektrības stabu, tas varbūt kaut ko sapratīs.

  10
  7
 40. Taisnība vien būs tiem, kas uzskata, ka veterāni negrib iet līdzi laikam. Dzīve iet uz priekšu un arī sportā daudz kas mainās, ja paši veterāni negrib pieñemt jaunas idejas, tad lūdzu laicīgi noejiet no skatuves un dodiet gaismu jaunajiem. Veiksmi jaunajiem sporta entuziastiem!

  11
  11
 41. Var piekrist, diemžēl vecie nevar vai negrib to pieņemt. Nav tā solosana tāda kas piesaistītu kādu interesi jauniešos vai vidējā vecuma. Tāpēc jau likumsakarīgi, kad tiek mainīta pret riteņbraukšanu vai kadu citu sporta veidu kas ir mūsdienās populārs!

  10
  10
 42. Iepriekšējā G.Rubena raksta teikts, ka sporta organizatori un L.Kremers vispār nav satikti un atrodami, te raksta ir satikts un ir runāts , tad ka ir īstenībā?

  9
  1
 43. Glorija,beidz tuksi pust,jo tev par sportu saprasana,ka cukai no aviacijas…

  5
  3
 44. Tāds nemierīgs prāts, piezvanīju kaimiņiem par veterānu sportu, atbalstu un interesi par to! Vislabākās atsauksmes. Te gan viena LIELA nianse, pats novada domes vadītājs un visa viņa ģimene un pat vecāki esot saistīti ar sportu. Novads atbalstot savējos veterānus uz Pasaules un Eiropas čempionātiem, esot šogad Latvijas labāko sešiniekā sporta spēļu kopvērtējumā. Varot jebkurā laikā pazvanīt uz Domi sporta Mārim, būs pozitīvs risinājums. Un vēl viena būtiska nianse, viņiem ir Smeceres sils ar GUNĀRU, kurš nekad neatsakot atbalstu sportiskajiem veterāniem gan slēpošanā, gan riteņbraukšanā, gan skrejot ar kompasu. Visi sporta skolas audzēkņi izturoties ar cieņu pret veterāniem. Arī vieglatlētikā sporta skolas treneri sniedzot padomu veterānēm, kuras trenējoties hallē.

  18
  5
 45. Liekat veterāniem mieru,dažs labs veterāns soļo daudz ātrāk un labāk kā jaunais. Veterāns jau skaitās no 30 gadiem sievietēm un 35 gadiem vīriešiem.Katrs nodarbojas ar to sporta veidu, kas viņam vislabāk padodas, bet soļošana vai nūjošana ir veselībai visnekaitīgākie sporta veidi, tur nevar gūt traumas, tie uzlabo stāju, pašsajūtu utt. Kāpēc braucot ar mašīnu ļoti bieži ar nūjām iet gados vecas kundzītes??? Viens no iemesliem-ārsts teica. Kāds komentētājs teica:”Cik var runāt par to sportu?” Bet ja šiem rakstiem ir vairāk par 1200 skatījumu pāris dienās, komentāru ļoti daudz, tātad cilvēkiem šī tēma ir svarīga. Ir tāds teiciens:”Augstu ceļas, zemu krīt”. Ja sp. pārvaldes vadītājs nenolaidīsies no mākoņiem, kas zin, varbūt viņš būs nākamais, kas kritīs.

  14
  5
 46. Kur tad pēkšņi Gulbenē tie lielie sportisti! Dzirnavu ielā ir trasē gan vieglatlētiem,gan slēpotājiem ziemā vasarā tikai to sportistu kaut kā neredz patstāvīgie uz pirkstiem var saskaitīt.Kas interesanti laukos ar sportu nodarbosies tie daži palikušie pensionāri.Treneriem jālūdzas lai nāk uz treniņiem.Rubeņa kungu pzīstot,visu cieņu viņa sasniegumiem,nekad nekas nav labi mutes braucējs.Tai pašā laikā Anča kunga ieguldījums sportā ir nesamērojami lielāks.Ja paši nedarīsim,tad Krēmera kungs jau nu arī nav visvarenais,un vēl vai Par tām kapeikām ko dome maksā darbiniekiem kādam gribas īpaši iespringt un kur tad tas Sporta centrs ir tā nolaists,secinājums,pirms kaut ko lēst vajag noskaidrot.

  8
  6
 47. Sapulcē piedalījos, tāpēc varu runāt 🙂
  Jā, gāja karsti, jo iedzīvotāju pārmetumi par sporta organizatoru darbu pagastos, bija ar visiem pamatojumiem. Vadība atrunājās, bet bez pamatojumiem. Nevarēja pat īsti nosaukt, kādi tad darba aprakstā ir pagastu sporta darba org. pienākumi un cik stundas nedēļā viņiem ir jāpavada sporta zālē, kopā ar saviem pagastu iedzīvotājiem.
  Par sportu kopumā – viss būs tikai bēdīgāk 🙁 Jo, sports sākas skolā, bet jaunās sporta programmas ir vienkārši ārprāts. Skolēniem ir tikai jāiegūst priekšstats par sportu, bet man arī ir priekšstats par mākslu, mūziku, medicīnu, policiju, utt 😀
  Un, man šķiet, ka pieaugušie novada pagastu sporta spēlēs sāka mazāk piedalīties tāpēc, ka komandās varēja startēt arī skolēni. Bet, katram ir jābūr savam, kā saka “nevajag jaukt visu vienā katlā”. Nu nevar strādājošais sacensties ar sporta skolas treniņgrupas audzēkni!

  15
  2
 48. Tieši tā, kad tad Gulbene ir bijusi pārāka sporta lielpilsēta? Viss kas bijis labs un zināms ir palicis Sarma, Buki! Un labi ka vēl ir! Klāt nākuši svarcēlāji, BMX ,Lejasciema slēpotāji, tagad atgriežas šautriņu klubs,futbols bērniem, vieglatlētika bērniem. Iespējas ir visiem sportot novada, tā mušas taisīšana par ziloni te ir dažiem mūžīgi ar visu neapmierinatajiem,tad lai nu tā arī paliek, visiem jau neizdabasi!

  8
  8
 49. Kamer visos caurumos lidis rekavas cirka skolas klauni,viss bus izpostits…

  10
  5
 50. Šķiet, ka kaut kas nav kārtībā kopējā vadības un sadarbības sistēmā; horizontālā vadība un vertikālā vadība, amata pienākumi un …. Ir taču sporta skola, eksistējoša pati par sevi un tad – pieaugušo sports pašvaldībā, ar klubiem, interešu grupām, maziem mikro kolektīviem, sadarbība ar Jaunsardzi un Zemessardzi (Lejasciemā). Kopīgu risinājumu vienmēr var atrast, uzaicinot uz tikšanos kaut vai novada domē mazo mikro kolektīvu pārstāvjus, arī bijušos olimpiešus, sportistus – autoritātes, uz produktīvu sarunu utt. Veļas mazgāšana e-vidē ne pie kā laba nenovedīs!

  5
  3
 51. Lai visu sakārtotu, vispirms vajag vadītāju. Gulbenē viss šis ārprāts sākās ar Krēmeru un sporta pārvaldes izveidi. Un Caunītis vēl aizstāv.Vienkārši vājprāts! Kur tas redzēts, ka nav jāstrādā, un saņem algu. Vēlreiz vājprāts.

  18
  4
 52. Piedāvājums svešajam kompetentajam par (atbilde viedajai Laimai). Ja tu esi tik kompetents/a uz sacensību rīkošanu, es tevi uzaicinu uz Beļavas pag. Ziemassvētku vienas dienas novusa turnīra rīkošanu. Tā ir plānota otrajos Ziemassvētkos, pl 10.00. Izspēle notiks sešās vai septiņās kārtās, varbūt arī pēc Šveices sistēmas, bet tu tak saprati. Tā ka atsaucies, vajag kompetentu rīkotāju. Es pats arī piedalīšos. 26435134

  6
  2
 53. Es vēl tomēr pašai Laimai. Gribētu lai tu arī piedalītos organizēšanā, jo daudziem nav pat ne nojausmas, ka lielu daļu vietējo pagastu sporta aktivitāšu organizēšnu dara vienkārši kāda sporta veida entuziasti sava prieka un sirdslietas pēc.

  14
  2
 54. Izskatās, ka daudzi gulbenē nav neko tālu no komunisma ābeles krituši! Par šito taču kāds maksā! Un tie ir cilvēki darbspējīgā vecumā, no saviem nodokļiem. Nespēju iedomāties pilnu stadionu ar faniem, kas skatītos penžu sportu!
  Kāpēc to visu nevar darīt par privātiem līdzekļiem? penzījas, sobrīd konkurē ar algām.
  Tas, ka te pa tirgu staigā vieni smilšu kaisītājii , laikam nozīmē, ka ši ir vēlētāju balsu pirkšana…

  5
  4
 55. Labāk svinēsim šos un nākamos svētkus! Bet – ir novada domes vadītājs, liels galds ap kuru sēž deputāti, nu tad visus sporta dzīves vadītājus un pusvadītājus laipni aicināt “uz paklāja”, izvērtēt darbu un ja ne citādi – ceļš zem kājām. Kaut gan – valsts un pašvaldību iestādēs ir darba novērtēšanas periods ar “labi” vai “slikti”, ar visām no tā izrietošām sekām. Netālā pagātnē gan bija viens sporta darbonis O.M., kurš ar frāzēm mētājās, rezultāti izpalika.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.