Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Atbilde sporta veterānam Gunāram Rubenim: Izvairās no tiešas komunikācijas

Lauris Krēmers, Sporta pārvaldes vadītājs. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Gulbenes slēpošanas-biatlona trase ziemas periodā iespēju robežās tiek uzturēta, vadoties no laikapstākļiem un pieejamajiem resursiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Slēpošanas trasē sniega segas biezums var atšķirties, taču, ja tiek pamanīts, ka kādā vietā tā ir kritiski maz, turpmāk lūgums informēt Sporta pārvaldi, jo trasei nav nozīmēts dežurants, kurš nemitīgi uzraudzītu kvalitāti.

Esmu informēts par konkrēto negadījumu. Sporta pārvaldē nav saņemtas sūdzības no attiecīgās personas par šo situāciju. Manuprāt, nav korekti no Rubeņa kunga puses publiski iztirzāt trešās personas veselības stāvokli, līdz ar to sīkāk par šo gadījumu komentārus nesniegšu. Piebildīšu vien to, ka Rubeņa kungs konkrētajā brīdī nebija klāt, kā arī nav nominēts par šīs slēpotājas pārstāvi, līdz ar to par šo gadījumu ar viņu nediskutēšu.

Kas attiecas uz pārējo Rubeņa kunga vēstulē minēto, tas jau ir lasīts/redzēts/publicēts vairākkārt, kā arī atbildes ir sniegtas vairākkārt. Tas ir viņa viedoklis, un tāds tas viņam var būt, es to nemainīšu. Taču šķiet, ka Rubeņa kungs ar sporta dzīvi Gulbenes novadā būs apmierināts tikai tad, kad vadīs to pats. Šeit der pieminēt, ka Rubeņa kungs ļoti veikli izvairās no tiešas komunikācijas ar mani, tā vietā izvēlas paust savu redzējumu ar laikraksta starpniecību, bet pēc tam, tiklīdz mani ierauga, pāriet ielas otrā pusē un nodur galvu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informācijai – “Atzeles sports” nav nodibinājums, bet dažādu sporta veidu organizētas sacensības starp četriem šī reģiona novadiem, ko pārstāv pašvaldības, savukārt “Gulbenes K.S.P.” sporta klubs ir Gulbenes novada biedrība. Dalības maksas tiek novirzītas tiesnešu un sacensību norises nodrošināšanai. Arī citām Gulbenes novada biedrībām nav jāmaksā par telpu izmantošanu, un Gulbenes novada Sporta pārvalde sadarbojas ar tām, lai sporta dzīve šeit būtu daudzveidīgāka. Kas attiecas uz “Gulbenes Bukiem”, manuprāt, skatītāju pilnās tribīnes, komandas sasniegumi, ieguldījums Gulbenes novada atpazīstamībā un jauno basketbola talantu sasniegumi ir atbilde uz jautājumu, vai šādai komandai ir nākotne.

– Lauris Krēmers, Sporta pārvaldes vadītājs

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (13)

 1. Kurš to Rubeni vispār vēl ņem par pilnu? Jo vecāks paliek,jo vairāk utis nāk ārā. Soļo labāk pa savu stadionu un nelien kur nevajag, atradies sporta viszinis, vecums nenāk viens,pareizi saka.

  15
  17
 2. Tieša komunikācija uz ielas? Varbūt aiz stūra pasauksi sporta veterānu “izrunāties”?

  19
  6
 3. Krēmeram taisnība nepatīk. Pateicoties Gunāram, daudzas žuļicības nāk gaismā, nevar mierīgi dzīvot un neko nedarīt. Lai auj kājas uz saviem Rugājiem. Gunāram ir 100% taisnība.

  24
  15
 4. Kāda taisnība? Vecais Rubenis izsaka savu nepatiku pret Bukiem, Sarmu, vīriešu volejbolu. Lai iet un soļo tālāk, man patīk šie sporta pasākumi. Man nepatīk veci amatieru soļotāji, intriganti,kuri izdomājuši,ka ir baigie sporta pārzinātāji, atradies Rubenis eksperts, smiekli nāk.

  15
  17
 5. Rubenis kāds bija aiz muguras runātājs,tāds arī palicis,nekas jauns, staigā uz Dzirksteli ar saviem rezultātiem,kur piedalās maksimums 3 dalībnieki un lielās ar savām medaļām Ha Ha Ha, un tad domā,ka nu ir lielais sportists,to vēl var pieciest, bet kad sāk mācīt un kritizēt citus sportistus,organizatorus,kas nes Gulbenes vārdu sportā,tad pretīgi paliek no tā Rubeņa.

  16
  12
 6. Lasot Rubeņa kunga rakstus liekas, ka mēs dzīvojam dažādas sporta pasaulēs. Kaut ko padzird, kaut ko ierauga… Ir tik viegli kaut ko paņemt ārpus konteksta un uzpūst ziloni to cilvēku vidū, kuri nav klāt pie pasākumu organizēšanas un lēmumu pieņemšanas. Sporta organizēšana nav tikai paņemt naudu no pašvaldības un tērēt. Atnākat Rubeņa kungs un piedāvājat palīdzību kāda pasākuma organizēšanā, nevis atnākt tribīnēs nosēsties un musināt sabiedrību, ka viss ir slikti, tas nav labi, tas to nemāk..
  Man ir liels prieks, ka mūsu novadā notiek pasākumi un ir liela interese.

  12
  10
 7. Jūtams tas, ka nepilnības un nu jau ilgtermiņa problēmas sporta pārvaldē un sporta būtībā novada līmenī ir milzīgas. Patiesībā Rubeņa kunga raksti ir vienīgā kaut cik maz uzskatāmi zināmā sporta jomas aktualitāšu informācijas aprite un Krēmera kunga atbildes ir sporta pārvaldes apstiprinājums tam, ka komunikācija klibo. Šobrīd jebkura jautājuma krustceļos visvieglāk atbildēt – komunikācijas problēmas. Pietiek slēpties aiz šī vārda.
  Vairākas atbildes tik tiešām nav saņemtas – ar ko nodarbojas pagastu sporta organizatori? kāpēc apvieno vairākus amatus?

  20
  4
 8. Es gan nekādas lielās problēmas sporta nesaskatu, ir prioritātes ko atbalsta un lemj pašvaldība, kas tur nav skaidrs? Pagastu organizatori organizē pagastos sporta sacensības dažādos veidos, kas vel viņiem būtu jādara? Darbu apvienošana ir viņu izvēle, gribi apvieno ,gribi nē,kas te vēl nav saprotams? Problēma ir tiem, kuri netiek pie naudas un teikšanas, un tad seko raksti avīze jau gadus 5-6 un apmelojoši komentāri,katrs no viņiem veic savu netīro darbiņu,bet nu jau būtu laiks beigt šis spēlītes, sāk palikt apnicīgi.

  4
  8
 9. Dialogs ar Krēmeru ir dialogs ar ķieģeļu sienu. Tur dialogs neveidojas. Lielā ziņā Rubenim taisnība. Sporta pārvalde nefunkcionē un sporta dzīve novadā nav tikai Buki, Sarma un volejbols. Buki/Sarma vispār gandrīz nebūtu jāfinancē no novada , bet mums pretēji, tie savāc liekāko daļu sporta finansējuma, ja protams neskaita pašu algas par nekā nedarīšanu. Visi sporta dzīves organizatori viegli paralēli strādā vēl citos darbos saņemot pilnas slodzes algu…. kā to var apvienot?

  18
  2
 10. Lai nav jāstrīdas- lūdzu, publicējiet sporta dzīves notikumus pa pagastiem! Kas notika janvārī, februārī, martā piem., Jaungulbenes pagastā? Kāpēc katru mēnesi? Alga tiek saņemta katru mēnesi. Cik tā darba!

  25
 11. Būtu labi, ja organizētu, bet neorganizē!!!!! Man arī jautājums-par ko saņem algu, ja naudas daudz kam trūkst? Vispārīgās frāzes šeit nederēs!

  7
  2
 12. Publicējiet arī izdarīto katru mēnesi Strados un Daukstēs, Tirzā, Lizumā, Litenē, citos pagastos.
  Sabiedrība jauc 2 lietas – tas ko sporta jomā organizē un paveic biedrības,aktīvisti un kam nav saistības ar sporta organizatoru un oficiāli it kā paveiktais no sporta organizatoru puses.
  Kad tur kaut kas bijis pēdējā laikā? Kad tur kaut kas saistībā ar sportu ir noticis? Ja organizē – tad visbiežāk kultūras pārvalde kā netradicionālās spēles,kas pabāztas apakšā zem sporta… ar kultūras nama organizatoru. Sporta smaka tur pat blakus jeb speciālists nav.
  Sporta organizatori? Paskatieties viņu profesijas – paralēli (lai gan pamatdarbs ir sporta organizators ar 8 stundu darbadienu) ir treneri futbolā, basketbolā un jaunsardzē, sporta skolā. Un tur jābūt noteiktos treniņa laikos – tur algu maksā cita iestāde. Un te rodas izdevīgums – esmu 3 pagastu sporta profiņš (jāatskaitās nav, uz vietas neeesmu) un vēl paralēli pēcpustdienās esmu sporta skolas treneris un paralēli slaucu arī sporta skolu.Ideāli! Visiem ērti un pieņemami!

  21
  2
 13. Pilnai laimei, mums ir bariņš sporta organizatoru, bet Domes darbinieku saliedēšanās pasākumam, sporta aktivitāšu nodrošināšanai ņem ārpakalpojumu. Maksākam algas organizatoriem, bet pēc tam maksājam vēl ārpakalpojumam, lai dara viņu darbu… absurds!!!

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.