Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Gulbenietis: normāla kārtība parkā ir jānodrošina

Foto: Diāna Odumiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenieši atpūtai iemīļojuši maršrutu Spārītes parks-Emzes parks. Līdz Emzes parkam no sporta centra ir 2,5 kilometri. Šo maršrutu regulāri veic skrējēji, nūjotāji un ziemā arī slēpotāji. Emzes parkā ir skaisti sakārtoti celiņi, ierīkoti soliņi. Lai nokļūtu Emzes parkā, jāveic puskilometru garš posms, kur ir bedres, kā arī izaugušas virszemē koku saknes. Ja sakārtotu šo posmu, kas sākas apmēram 100 metrus no Spārītes parka dīķa, izveidotos normāla veselības taka, par kuru sarunas bijušas jau sen.

Pirms dažiem gadiem, ar domes darbinieci izejot šo maršrutu, izteicu sportistu vēlmes uzlabot šo posmu, kas tika arī apsolīts, jo, lai aizlīdzinātu bedres vismaz pirmajā 500 metru posmā, nepieciešams ievest attiecīgo materiālu 70-100 kubikmetru apmērā. Ikdienā redzu pie sporta centra notiekošos būvdarbus un redzu, kā tur strādā arī frontālais iekrāvējs, kurš iegrābj grunti, pārvieto to un spēj arī daļēji nolīdzināt. Šis iekrāvējs karjerā ir ekonomiski izdevīgs, veicot minētos darbus līdz 800 metrus lielā attālumā, turklāt šeit no būvlaukuma izraktais materiāls tiek transportēts ar automašīnām krietni tālāk. Ja ir laba sadarbība starp būvnieku un pasūtītāju, šis darbs Spārītes parkā veicams bez maksas vai par nelielu samaksu.

Vai mēs protam strādāt ar maziem izdevumiem vai nemaksājot par to, jo izraktais materiāls jātransportē uz atbērtni? Iespēja tiks palaista garām? Šeit neder atruna: tā mēs nevaram, jo – normāla kārtība parkā ir jānodrošina.

– Gunārs Rubenis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (9)

 1. Bet varbūt no sākuma savedīsim kārtībā pašu spārītes parku!!!! Ceļš spārītes parkā ejot no ozolu ielas puses ir drausmīgs.

 2. Drīz jau būvniekam maksātnespēja…. Kāda tur sadarbība….

 3. Cik ilgi tie zari stāvēs pie bluamaņa ielas krustojuma man kauns par tevi Āboliņa.k no Caunīša.k👎👎👎

  2
  1
 4. Šitik nesakopta pilsēta Latvijā numur viens ir Mūsu bedre Gulbene🙌🙌🙌kur no domes nevienam nekas neiterwsē ko cilvēki iebilst👍😀

  2
  4
 5. Pilnīga nulle ir Gulbenes dome nekas nemainās liec ko te gribi bedre un ģerevņa paliek uz visu mūžu🤮🤮🤮

  3
  3
 6. Jāni, vai esi no interfrontes? Tā vien rādās, ka Tev galvā ir LIELA bedre!

  2
  3
 7. Vari! Tāda veidojuma kā Tu raksti_ Gulbenes dome nemaz nav!!! Pats esi ģerevņa, jo pat nezini kas ir un kā nav…!

  3
  2
 8. Visvaris atvaris kas tu tur nebūtu bet izklausies kaut kor dzirdēts pakulu galva🤘🤮

  1
  2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.