Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Kam ir jāsatīra atkritumi Skolas ielā Gulbenē?

Foto: no privātā arhīva.

Šāda aina nemitīgi paveras skatienam Gulbenē, Skolas ielas rekonstruētajā automašīnu stāvvietā blakus Blaumaņa ielai – sociālajos tīklos uzmanību ir vērsusi gulbeniete Dana. Viņa jautā: “Vai tad neviens par to nav atbildīgs? Jau nedēļas garumā, ja ne ilgāk, stāv pilns atkritumu konteiners un ap to – pilns gružu. “Skaisti” dzīvojam.”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietniece Guna Švika “Dzirkstelei” saka – Skolas ielas kvartāla pārbūve nav pabeigta, objekts nav nodots ekspluatācijā un tikmēr teorētiski par šo objektu (ieskaitot zāles pļaušanu, atkritumu apsaimniekošanu būvobjektā) atbild būvfirma – Rēzeknes SIA “Riviera L”. To pašu “Dzirkstelei” apliecina novada domes priekšsēdētāja padomnieks Jānis Barinskis. G.Švika piebilst, ka tomēr tuvumā esošo dzīvojamo māju īpašnieki un sētnieki arī paši var izlemt, ciktāl viņi ir vai nav gatavi samierināties ar trūkumiem un neizdarībām vides sakopšanā un uzturēšanā.

Novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis iepriekš “Dzirkstelei” teica – “lai dievs dod šoruden pabeigt darbus Skolas ielas kvartāla pārbūvē”. Darbi notiek divās kārtās. Saskaņā ar Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā aktualizēto un grozīto informāciju Skolas ielas kvartāla pārbūves 1.kārtas darbi pašvaldībai ir izmaksājuši 471 923,09 eiro bez PVN, savukārt darbu 2.kārtas līgumcena ir 607 142,80 eiro.

Būvniecības informācijas sistēmā lasāma informācija liecina, ka inženierbūves (ielas, ceļu un laukumu pārbūves) projekts Gulbenē, Skolas ielā 5, būvatļauju saņēma jau 2021.gada 26.janvārī. Būvatļauja šim objektam spēkā būs līdz 2029.gada 30.jūlijam.

Foto: no privātā arhīva.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (3)

  1. Es nesaprotu, kādēļ cilvēki, kuri šo ierauga, arī paši nesavāc šos atkritumus, bet atrod laiku pasūdzēties. Attēlos jau var redzēt, ka kāds drīzāk savu personīgo miskasti radījis. Paņemt un aiznest – tieši tik vienkārši

    8
    2
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.