Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Rankas pagasta iedzīvotāju vēstule par pagastu apvienību sasteigto izveidi Gulbenes novadā

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Rankas pagasta iedzīvotāji nevēlas mainīt sava pagasta pārvaldību, jo ar pagasta pārvaldes vadītāju, kura darbu sāka 2023.gada oktobrī, ir jūtama ieinteresētība un sadarbība ar iedzīvotājiem pagasta vides attīstībā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (21)

 1. Pilnīgi piekrītu. Ka sen izlemts un neviena viedoklis netiks ņemts vērā. Izdomās pasakas, lai attaisnotos. Neviens nav priecīgs pa šito murgu. Un domāju priekšā vēl būs pārsteigumi ko vēl nezinām . Jo tur augšā pie neaizskaramajiem ir daži “gudrīši” kas pat tuvu nav reālai situācijai un nezin, kā notiek ikdienā. Tikai sēd un pārgudri spriedelē.

  32
  2
 2. Nu tur jau tā galvenā problēma, ka dažs pagasta vadītājs par pagastu un tā vajadzībām arī domā, nevis piedalās novada īstenotajā “Karš visu norakstīs”. Jātiek tak vaļā no “šķēršļiem”.

  10
  1
 3. Pieredze rāda ka šībrīža vadība neņems vērā nekādas vēstules ,parakstus un iedzīvotāju domas. Atcerēsimies ka gāja Kalnienā ar kultūras nama vadītāju.
  Tā kā atliek vien gaidīt vēlēšanās un novēlēt iedzīvotajiem labu atmiņu.

  25
  2
 4. Noklausoties sēdi, dīvaini bija dzirdēt pārmetumus,ka pārvaldnieki nav informējuši iedzīvotājus. Sprudzānes kundzes komentārs no raksta Dzirkstelē ,bija pilnīgi skaidrs-nekas nav jāzin! Un sasteigts šis lēmums ir 100%,jo svilsts beņķi deputātiem.

  15
 5. Nu tak dalaties tik nost! Rankas republika. Uzturat tikai par sava pagasta naudu – skolu, kultūras namu, divas bibliotēkas, mantojuma centru, tīrat ceļus, maksājat algas, elektrību! Visu! Bet tikai no sava Rankas “biezā” maka. Ne centa no kopējās kases! Var jau bļaut beztēmā, bet reizēm vajag arī ar galvu domāt.

  10
  15
 6. Nu un tad vairāk naudas parādīsies, kad pagastiem noņems pagastvečus un lielas teritorijas atstās, neviena īsti nepārzinātas (nu vismaz gadījumos, kad tur nebūs nekas daudz, ko ātri paņemt)? Tu pats gribētu kaut kādu apvienoto ģimeni, kad kaimiņmājas Milda lemtu- pirkt par tavu naudu gailim bikses vai zaķim stopsignālu, bet neņemtu vērā, ka tev pašam arī kaut ko vajag?

  18
  2
 7. Ak, šo mazo pagastu agonizēšana. Pareizi, pagastvalde vairs nevar zagt naudu par Eiropas projektiem.

  4
  3
 8. Nesaprotu.. kapec vestule rakstits ka viss šobrīd ir slikti..ceļi, krāsnis vecas un kas tur vēl utt. kāpēc iepriekš nekas netika risināts??

 9. Gadiem ilga stagnācija Rankā. Pagasta parvaldniekam taču jārūpējas par savu pagastu, jaaizstāv un jācīnās par to. Bet ilgos gadus redzu ka čušs vien ir. Vienreiz projekts par bernu laukumiņa izveidi ja atceros pareizi, vaaca balsis iedzivotaaji. Ar to arī viss.

 10. Par situāciju Rankā ilgtermiņa liela atbildība ir jāņem uz sevi iepriekšējam.pagastvecim, vilka laiku līdz pensijai,domei tāds frukts bija noderīgs,netraucēja.

  11
 11. Mūsu novadā visu laiku ir vajadzīgi pakalpiņi, kas nerunā pretī, neko neprasa un pakalpīgi lien uz vēdera vadības priekšā. Cik reizes jau tas ir pierādījies. Un iedzīvottāju viedoklis? Mūsu vadībai izbrīns: kas tie tādi, ko maisās lielo lēmumu pieņemšanā! Esam visgudrākie visās nozarēs, algu protam sev pacelt, neatklāt iedzīvotājiem taisnību. Tik rullējam tālāk. Mums ir labi, s……par iedzīvotājiem.Ja arī kāds cenšas kaut ko kustināt, tiek ātri nolikts gan ar skaistiem citātiem, gan stagnātu lēmumiem un idejām nolikts pie malas.

  24
 12. Es tā saprotu, ka ir vajadzīgi vasaļi, kas pārvaldītu sev svešas, indiferentas teritorijas, kuras galīgi nebūtu pie sirds.
  Nu un kāpēc tas tā ir vajadzīgs? Lai varētu…
  Es neturpināšu. Tak zinām.

  7
  1
 13. Lai saprastu kā notiks tālāk pagastu ikdiena bez pārvaldniekiem – vis uzskatāmāk redzam par sporta organiztaoru likvidēšanu pagastos. Ielika reorganizācijā 1 kadru uz 3 pagastiem, algax3, bet pagastos no viņiem ne smakas. Ķekša pēc kāds pasākums(kuru visbiežāk vietējie saorganizē). Ekonomijas nekādas, sporta pagastos arī nekāda. Viss kārtībā, reorganizācijai ķeksis ielikts

  25
 14. Un ja vēl kāda galīgi sīka teritoriālā vienība bijusi… Bet liels tak pagasts! Patiešām liels.

  11
Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.