Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

VIEDOKLIS: Stadions Gulbenē jāatklāj labākajiem!

Gunārs Rubenis. Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Jūlija nogalē Gulbenes sporta sabiedrība pilsētas svētku laikā saņems lielisku dāvanu – ekspluatācijā tiks nodots sporta centra stadions. Stadiona atklāšanas pasākumā paredzēta plaša sporta programma, par kuru es gribu padalīties savā un ne tikai manā viedoklī par to, kam būtu jāpiedalās stadiona atklāšanā un kuri sportisti savus sasniegumus guvuši, trenējušies šeit un nesuši Gulbenes vārdu valstī un arī var droši apgalvot – visu pasaules kontinentu stadionos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Startēt pirmajās sacensībās šeit – tas ir nopelnīts gods un cieņas izrādīšana Gulbenes pilsētai un arī organizatoriem. Protams, jāciena un jācildina šie cilvēki, dodot tiesības pirmajiem startēt atklāšanas pasākumā, un, protams, jāaicina arī viesi.

Stadiona atklāšanas programmā 28.jūlijā pulksten 10.20 paredzēts futbola mačs starp Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skolas treneriem un audzēkņiem; 10.40 – 3×3 basketbola spēle starp bijušajiem “Gulbenes Buku” spēlētājiem; 11.00 – Atzeles līgas 3×3 basketbols, 15.00 – Gulbenes novada atklātais čempionāts pludmales volejbolā sievietēm; 22.30 – nakts veloorientēšanās.

Stadiona futbola laukums kā Latvijas Futbola federācijas dāvinājumu ieguvis mākslīgā laukuma segumu, tas panākts galvenokārt ar futbola kluba vadības pūlēm. Sieviešu – meiteņu futbola komanda spēlē valsts čempionāta pirmajā līgā un pagājušajā sezonā 11 komandu konkurencē izcīnīja 5.vietu. Šajā sezonā gulbenietes turnīra tabulā atrodas 8.vietā ar cerībām līdz sezonas beigām pakāpties augstāk. Vai šīs meitenes nav izcīnījušas tiesības pirmās stadionā aizvadīt atklāšanas spēli?

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenieši labprāt redzētu novada sieviešu volejbola komandas spēli, kura spēlē augstākajā līgā un pagājušā gada sezonā valsts līmeņa sacensībās izcīnīja bronzas godalgas. Jā, bet – ak vai! Stadionā nav izbūvēts brīvdabas volejbola laukums, un te tas liekas galīgi nesaprotami, jo skolā, kura galvenokārt izmantos šo bāzi, ir jāmāca volejbola spēle.

Izbūvēti divi pludmales volejbola laukumi, piebilstams, ka šādi pludmales volejbola laukumi mums izbūvēti seši gabali, bet nav neviena klasiskā volejbola laukuma. Daļa laukumu stāv neizmantoti. Stadionā izbūvēts basketbola laukums, uz kuru, protams, līdzīgi kā sporta zālē var izvietot volejbola laukumu, bet vai tas tiks darīts?

Līdz ar novada Sporta pārvaldes nodibināšanu stadionā tika izslēgta vieglatlētika svētku programmā, ienāca nakts veloorientēšanās. Vieglatlētikā toreiz notika sacensības visās vecuma grupās, un tieši ar šīm visu vecumu grupu sacensībām būtu jāatklāj starti stadiona skrejceliņā. Uz atklāšanas sacensībām nopelnījuši piedalīties Latvijas jaunatnes olimpiādes uzvarētājs Lauris Lapsa, valsts jaunatnes čempionāta uzvarētāji un medaļnieki brāļi Olivers un Liners Laizāni, Niks Markovs, Līva Ejuba un Ilma Melne, pasaules amatieru čempioni Inese Sirmā un Raivis Bērziņš, vicečempione Irita Bačka. Pirmo pasaules čempiona titulu Gulbenei tālajā Austrālijā izcīnīja Juris Gjačs – Juris kopā ar dēliem soļotājiem, protams, obligāti būtu jāaicina kuplināt atklāšanas sacensības. Dažāda kaluma medaļas pasaules, Eiropas čempionātos un Eiropas sporta spēlēs izcīnījuši Ņina Jurciņa, Gerda Sirmā, Harijs Āboliņš, Andrejs Vācietis, Vitālijs Deksnis, Guntis Balodis, Raivis Bērziņš un Anita Žavrida, kura, startējot vienā komandā ar Inesi Sirmo un Iritu Bačku, Eiropas komandu čempionātā izcīnīja 2.vietu aiz Vācijas sportistēm. Vai viņus redzēsim atjaunotajā skrejceliņā?

– Gunārs Rubenis

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (62)

 1. Skatījums no šauras kopienas skatpunkta.Dažu cilvēku medaļas viņiem izcīnītas mazāk kā 3 cilvēku konkurencē. Nedomāju , ka nepieciešams pārspīlēt stadiona atjaunošanas pasākumu.

  15
  5
 2. Dažs labs jau 30 gados ir slims un knapi kust.Ir tikai apsveicami, ja cilvēks ar lielu gadu nastu uz pleciem ir spējīgs veikt distanci, kaut arī viņš ir viens savā grupā.Jebkuram iedzīvotājam ir iespējams pieteikties un startēt. Kur problēma?

  15
  3
 3. Jā, cilvēki mēdz būt arī paštaisn…. Aizmirsa pateikties novada iedzīvotājiem, ka tie maksā nodokļus un nodrošina iespēju nodarboties ar sportu cilvēkiem, kuriem tas patīk un izdodas.

  13
  2
 4. Kurš gan kaķim asti cels.ja ne pats…Tautas sakāmvārds.

  8
  8
 5. Šis jau ir par traku, uzbūve savu stadionu un aicini ko gribi, kārtējā cīkstēšana par neko.

  10
  6
 6. Stadions nav privātīpašums, tajā var trenēties jebkurš novada iedzīvotājs. Es arī piekrītu tam, ka stadiona atklāšanu ar savu klātbūtni vajadzētu pagodināt sportistiem. Katram vecumam savi kritēriji, ne vienmēr jaunie ir ātrāki, tālāki un izturīgāki. Pirms vecos nopelt, cik tad Gulbenes novadā ir konkurētspējīgu jauniešu. Daži ir,jā! Bet tas ir maz…

  16
  5
 7. Anonīmais pīkstuli!Tas ir mūsu visu stadions! Tavs, mans, visu iedzīvotāju!

  19
  1
 8. Neesmu dzirdējis nevienu no nosauktajiem it kā zināmajiem sportistiem, kuriem pēc soļotāja domām būtu jāatklāj stadions, ka viens jau minēja,nevajag pārspīlēt.

  11
  8
 9. Nabaga soļotājs, cenšas jau tikt starmešu gaismā , ja ar rezultātiem vairs nevar,tad ar rakstiem avīžu slejās izceļas katru mēnesi, uzmanības trūkums laikam piemeties, mazbērni jāaukle būtu,nevis intrigas javerpj

  16
  14
 10. Anonīmais pīkstuli, tas nu gan bij aizskaroši! Gunāram gan bērni, gan mazbērni ir izaudzināti par ļoti cienījamiem cilvēkiem! Atšķirībā no tevis.

  12
  10
 11. Tas nav mans,tavs stadions. Tas ir pilsētas īpašums,ko sporta nodaļa par velti ļauj izmantot sportojot visiem kas to vēlas. Stadions vēl nav atklāts, bet tiek meklētas atkal negācijas kur to nav. Man vienalga kas to atklāj mazs,liels,vecs vai jauns,ka tik sakopta vide un stadions pieejams visiem gribētājiem. Tas par āra klasiskā volejbola laukumu bija pilnīgs murgs! Volejbolu spēlē iekšā zem jumta, ārā ir pludmales volejbols,kur tad spēlētāji kritis pēc bumbas uz asfalta vai? Kā var ko tādu vispār izdomāt!

  11
  2
 12. Kas ir “labākie”? Visi labi, ja pats esi labs. Stadions jāatklāj bērniem un jauniešiem, kas būs šī stadiona lietotāji tuvākā un tālākā nākotnē.

  24
  1
 13. ja runajam par pieejamibu sporta iestadem,kapec sprikstele nav atspogulojusi neizdaribad lielaja stadiona-vai tapec ,ka radnieciba

  10
 14. Paldies par sapratni ka savedāt kapos smiltis.

  1
  4
 15. jus zinat kads izmers stadiona laukumam???sacensibas vares aizvadiit vieniigi bernudarznieki,jo izmers neatbilst standartiem.

  6
  3
 16. Kādas sacensības? Tas ir skolas stadions ,kas pirmām kārtām domāts skolniekiem,vai tad skolas stadionos aizvada valsts mēroga sacensībās? Protams nē!

  6
  5
 17. Kur ņēma naudu , lai uzceltu?Tā nav nodokļu maksātāju nauda?Tas ir visu pilsētas iedzīvotāju stadions.Futbola laukums nav pēc standarta izmēriem un tas diemžēl ir mīnuss.

  6
  3
 18. Futbola federācija UZDĀVINA Gulbenei jaunu laukumu, bet kaut kādam “īpašumam” kaut kas nepatīk! Tu vispār zini, cik liels ir standarta futbola laukums un, kā tu viņu dabūsi iekšā šajā objektā?

  5
  2
 19. Tas ka tu maksā nodokļus,(ja vispār maksā, )nenozīmē ka tev pilsētā kas pieder vai kāds ir ko parādā! Ja tev pieder stadions,aizej un pārdod savu daļu stadionā gudriniek! Tik aprobežota domāšana var būt cilvēkiem..

  7
  6
 20. Jo tālāk, jo interesantāk! Gunāram ir viedoklis ar faktiem, viņš neslēpjas zem cita vārda! Šeit lasot komentārus, katram savs viedoklis, viens par otru gudrāks. Kā tad ir īstenībā? Kam jāpiedalās stadiona atklāšanā? Par kādu naudu stadions celts? Kas tās par “neizdarībām” ? Kāds izmērs stadiona laukumam? Izskatās, ka intrigas vērpj gudrie komentētāji, par ko Gunārs vien pasmejas…

  15
  9
 21. Gunārs drīkst būt lepns. Pasaules un Eiropas visu laiku labāko sporta veterānu sarakstā iekļauts divās vieglatlētikas disciplīnās, trīskārtējs Pasaules un divkārtējs Eiropas čempions. Par izcilu veikumu sporta labā Latvijā apbalvots ar Ministru prezidenta “Pateicības rakstu”, saņēmis valsts “Gada labākā sportista” balvu, sporta “Slavas medaļu” un Lāčplēša goda zīmi”. Četru valsts rekordu īpašnieks vieglatlētikā senioriem. Pašreizējās Gulbenes novada sporta pārvaldes vadības nicināts un nīsts, publiski apmelots. Tikai tāpēc, ka atklāti izsaka savu viedokli par nebūšanām sporta lauciņā novadā. Viedokli, kurš ir pretrunā Sporta pārvaldes paustajam. Novadā ir daudz neapmierināto, tikai atklāti neizsaka savas domas (baidās, pierunāti klusēt, motivēti nerunāt, bezspēcībā nolaiduši rokas).

  23
  10
 22. Kā Rubeņa kungam vēl nav kauna un pašcieņas sajūtas izmantot sporta iestādes pilsētā, visu apriet un tēlot viszini patīk, tik arī par velti iet uz tām pašām sporta vietām darboties, skatīties acīs darbiniekiem,kurus publiski caur avīzi aprunā,kauns..

  10
  12
 23. Vai kāds sevi cienošs cilvēks klausās tajos Rubeņa varstijumos? Vai tad bērni un futbola treneri,kas audzina šos sportistus diendienā nav pelnījuši būt atklāšanā? Buki nav pelnījuši? Tas ka rubenis kādus nosauc par labākajiem nenozīmē ka tā tas ir, katram tie labākie ir dažādi..

  12
  11
 24. Piekrītu, viss kas neapmierina vai nepatīk Gunāram uzreiz ir slikti vai nepareizi.. Tagad viss sports Gulbene jāgriežas ap Gunāru

  8
  9
 25. Rubenim nekad nekas nav labi.. Pilsētā atjaunots stadions arī slikti,jo redz viņš nav atklāšanas galvenā persona!! Ja būs lietus tajā dienā tad noteikti vainos sporta pārvaldi visas nelaimēs ha .

  14
  11
 26. Šeit jāmet akmens avīzes redakcijas lauciņā, kas ļauj vienam senioram izteikties visu kas galvā darās,nepadomajot ka tas aizskar citus sporta entuziastus,darbiniekus, un sportistus

  16
  13
 27. Ar apbrīnojamu uzstājību kādas novada pašvaldības iestādes ierindnieki un priekšnieki netā uzbrūk cilvēkam, kurš argumentēti izsaka savu viedokli! Vārda brīvība Latvijā nav aizliegta, tikai ar faktiem pamatota, bez klajiem meliem.

  15
  10
 28. Vēl viens speciālists uzradies! Tu vispār zini futbola laukuma standarta izmērus? Un, kā tādu pleķi dabūt iekšā dotajā objektā? Starp citu, šis futbola laukums ir feferācijas dāvinājums Gulbenei! Dāvinājums arī tev!

  2
  2
 29. Tā saucamie fakti ir viena cilvēka viedoklis un nekas vairāk.. vērsti pret sporta pārvaldes darbu, darbiniekiem, Gulbenes sportistiem un sporta pasākumiem rajonā. Tādus faktus var izdomāt par jebko un jebkurā nozarē. Stadionu jāatklāj rubenim, sporta nauda jāatdod pensionāram amatierim- soļotājam, visam jānotiek pēc Rubeņa prāta un iegribām, tad gan viss būs labi.. Smiekli nāk!!!

  9
  13
 30. Skolai jau ir stadions (patiesībā sporta laukums) pie vēsturiskās2.vidusskolas , kā arī lielais stadions O.Kalpaka ielāir piesaistīts skolai, kā zinām. Tad kas paliek pārējiem iedzīvotājiem????? Sporta laukums pie ģimnāzijas skaitās piesaistīts sporta centram. Sporta centrs ir domāts visiem, nevis tikai skolēniem.

  4
  1
 31. Cik gan ilgi te cepsies? Laikam dota komanda – fas! Ar attiecīgu stimulāciju. Nožēlojami.

  3
  1
 32. Lasot Gunāra rakstus, var uzzināt, kas notiek(vai patiesībā nenotiek) sporta jomā. Cik reizes var malt vienu un to pašu. Sporta pārvaldes izveide jau bija kļūda, sporta organizatori atbild par sporta dzīvi vairākos pagastos, nestrādā, neko nerīko un saņem algu. Kurā novadā vēl tā ir, izņemot Gulbeni. Sports tiek nīdēts, kā vien var. Vēl uz šodienu nav nekādas atskaites par sporta organizatoru darbu!Titulus nevar nopirkt veikalā,tie ir izcīnīti dažādās sacensībās. Titulus nevar arī atņemt, vai sēdēt dīvānā un domāt, kā būtu, ja būtu. Vienkārši cilvēkiem skauž, un tāpēc Gunārs tiek noriets. Bet, komentētāji, ņemiet vērā, ka šos anonīmos murgojumus lasa visā Latvijā, un te nu gan jāsaka, ka Gunārs ir iemantojis lielu cieņu un viņa viedoklis vienmēr tiek uzklausīts.

  16
  7
 33. Vienīgais ko Gunārs ir ieguvis ir cieņas zaudēšana starp Gulbenes sportistiem un iesmiesanu par sevi.. Un žēl ka neviens to viņam atklāti nepasaka..

  10
  12
 34. Jūs neko citu nēesiet ieguvuši, kā tikai apbrīnu sev līdzīgo lokā, pārmērīgās algas par nekā nedatīšanu un kļuvuši par tik-tok klauniem

  10
  1
 35. Es arī diezgan daudz esu soļošanā Gulbenes novada nesis lepnumu . Un arī gribētos tur piedalīties. Un smagi cīnijies . Trenneris J.Gjačš

  8
  2
 36. Tu raksti pilnīgas muļķības! Nosauc tā sportista vārdu un uzvārdu! Ja to nevari izdarīt un neko nezini, tad neraksti to, kā nav.

  4
  2
 37. Vienkārši normāli ,sevi cienoši cilvēki ar Dzirksteli vairs nesadarbojas…nav vēlmes būt norietiem…

  3
  4
 38. Sveiciens Gunāram un patiess cieņas apliecinājums viņa uzņēmībai, drosmei, interesei par vietējo sportu un dzīvi. Lai katrs sasniedz tādu vecumu un dzīves pieredzi, un turpina būt tikpat vitāls. Gunāram ir drosme paust savas domas, kuras kādam patīk, citam nepatīk. Toties kas par aktivitāti ir apspriešanā. Lai dzīvs ir sports/fizkultūra/aktīvs un veselīgs dzīvesveids visa mūža garumā un visā tā dažādībā. Lai novads ir atsperīgs viedokļu apmaiņa. Taču – nezaudējot savstarpēju cieņu un spēju ieklausīties citam citā. Gunārs ir mans iedvesmas avots nepadoties vecumam, manam liekajam svaram, nespēkam, nogurumam, traumām. Ir jākustas un jādzīvo ar cieņu, cik kuram mums Dievs būs atvēlējis. Uz tikšanos skadionā!

  13
  2
 39. Tas viss smuki izklausās uz papīra, tikai vai katras personas viedoklis ir jaatspogulo avīzē? Vai tad tā ir cieņa ik pa mēnesim publiski apvainot sporta darbiniekus un pašus sportistus? Kuriem jādzird ka viņi nav gana labi sportisti? Vai nedara savu darbu,ja tā nav patiesība? Rakstīts taču,ka notiek visāda veida novada čempionāti dažādos sporta veidos, Notiek Sarmas rallijs, Buki katru gadu cīnās par medaļām,bērniem ir iespējas sportot veidos ko vēlas. Rubeņa kunga raksti ir klaji negatīvi vērsti pret visu sportu Gulbenē, kas ir klaja neciena pret sporta darbiniekiem,organizatoriem, sportistiem kopumā un ļoti nepelnīti…

  7
  15
 40. Daiga,rimsties – tev,kaut ,kas nav kartiba ar galvu vai ar otru galu…

  10
  4
 41. Kur tad palika vārda brīvība un brīva viedokļa izteikšana? Tiklīdz tiek pateikta taisnība, tā Daiga aizveries un personīgi apvainojumi bez pamata!

  4
  9
 42. Daiga,ne jau varda briviba tiek aizskarta,bet ir aizdomas,ka tu esi viens no tiem,kas atbildigs par sporta bardaku musu novada…

  13
  3
 43. Pasaki, lūdzu, kuru sportistu personīgi ir aizskāris Gunārs R.? Tu laikam nerimsies, kamēr nesaņemsi apsolīto prēmiju.

  6
  1
 44. Cienītā, Daiga!Ar kādu sporta veidu nodarbojies Tu?Mūsu pagastā vispār nekas vairs nenotiek? Man ne tie Buki, ne Sarma ir vajadzīgi. Kopš pārvaldes izveides tiek sports nīdēts, nekas pagastos vairs nenotiek, bet cilvēki grib sportot, piedalīties dažādās aktivitātēs.Par ko sporta organizatori saņem algu? Par nekā nedarīšanu? Gunārs pareizi raksta, bet ja tu esi Krēmera aizstāve, tad tā ir, kā ir. Pēc taviem bla bla izteikumiem var saprast, ka tev no sporta kā cūkai no aviācijas, saprašanas nekādas. Kaunējusies būtu muti taisīt vaļā un kļūt par apsmieklu objektu.

  17
  6
 45. Vai kādeiz pienāks tā svētā diena, kad novada dome liks sporta pārvaldes vadībai un tās labi noalgotajiem darbiniekiem sniegt publisku atskaiti par pēdējos gados padarīto un nepadarīto? Ludzu neatsaukties uz to parodiju, kas notika vairākās pašvaldībās, kā novada sporta politikas apspriešana! Tur cilvēki atklāti pateica, kāds ir viņu viedolkis par šo mākslīgi uzcepto veidojumu! Izņemot Gulbeni, kur viss tika labi režisēts.

  9
  2
 46. Pagastos sports ir iznīcināts. Tas kas notiek pilsētā-pagasta ļaudīm bēda maza. Kad pagastu sporta organizatori sniegs atskaites par padarīto?

  14
  3
 47. Un kāds sports Gulbenē ir parastajai tautai? Kāds ir sabiedrības veselības veicināšanas plāns? Balvos piemēram ir gan nūjošanas gan vingrošanas gan jogas nodarbības, šeit viss kā izmiris. Laikam šeit cilvēkos mīt vairāk ļaunuma un mantkārības…ka tik pašam labi.

  14
  2
 48. Jautājums paliek neatbildēts! Kad Gulbenes novadā beigsies šis vājprāts? Cik ilgi sporta organizatori saņems algas par nekā nedarīšanu? Atbildes nav. Kurā vietā vēl tā ir, ka nestrādā un saņem naudu? Daudzās darbavietās pa minimālo algu smagi jāstrādā. Kas ir jādara, lai Gulbenē atgrieztos vēlme strādāt priekš iedzīvotājiem? Varbūt vadība jāmaina vai sistēma? Iedzīvotāju paliek mazāk, bet štata vietas daudz par daudz. Ka tik pašiem labi.???

  9
  2
 49. Tagad sanāk tā, ka Gunāru norej neparko.Gunārs publicētajā rakstā nevienu cilvēku nav personiski apvainojis. Tas, ka viņam ir taisnība, tas pārvaldes aizstāvjiem nepatīk un nu tik gāž… Varbūt ir iespējams atmaskot komentētājus, kas slēpjas zem šiem anonīmajiem rējējiem

  7
  4
 50. Vienalga – raksta šis laikrakts vai rakstītu kāds cits žurnāls – situāciju precīzi raksturo lielais komentētāju skaits,kas sadalās var pat teikt 3 frontēs – pirmie ir Gunāra kritiķi-norērēji, otrie ir nevis viņa tikai kā personības atbalsta komentētāji,bet sporta jomas sakārtošanas atbalstītāti , trešie pēc visām sajūtām un faktiem ir sporta pārvaldes troļļi,kas mēģina veidot pozitīvo sporta pārvaldes tēlu.
  Tomēr skaidrs ir viens. Sporta nozare ir sašķelta, nepārskatāma un nu jau līdz apnikumam aprakstīta, komentēta un tirzāta,bet bez rezultāta.Laiku pa laikam uz Rubeņa kunga tekstiem – gluži kā tiesas sēdēs-atbildes sniedz pārvaldes vadītājs,bet tas viss atgādina situāciju: tu man – es tev!
  Vēl dīvaināks ir novada pašvaldības administrācijas un vadības attieksmes jautājums! – nu nevar būt,ka šis jau gadiem ieilgušais jautājums, var pat teikt – konflikts par sporta nozares reorganizāciju/ situāciju/ sadali – nav pievērsis viņu uzmanību, lai vismaz reaģētu uz situāciju – piemēram, pieprasot pagastu sporta organizatoriem paveiktos darbus! Šī situācija vēl vairāk apstiprina faktu, ka mums ir tikai Gulbenes pilsēta, bet pagasti jeb lauki ir tur tālāk un tur arī palieciet.
  Tik sašķelta vietējā sporta kopiena Gulbenes novadā kā šobrīd nav bijusi vēl nekad. Kādam par to ir nevis jāuzņemas atbildība,bet gan jāapstiprina fakts!

  12
  2
 51. Es piedavaju risinajumu.Laujam sniegt atskaiti par izdarito,finansu atskaiti,ieskaitot covida laiku.Meginam saprast kapec nav nekadas reakcijas no Dumes un beidzam rikot sporta pasakumus darbadienas pusdienlaika.Varbut pec si visa mes radisim sapratni un sportosim ka labakajos laikos.

  9
  1
 52. Ja deputātes vīrs skaitās sporta organizators pusnovadam, tad jautājumi lieki. Kāpēc kaut kas jādara, ja var nedarīt!

  8
  3
 53. Tas virs ir noedis visa novada bumbas,kads vins organizators,drizak mehanizators,kas nevar izkapt no tehnikas…

  7
  2
 54. Pie teikta,vins varetu mainities ar kundzi- tur jadoma nav,tikai cel roku vai ka zzs klauni-atturas.Ja uznak miegs,nosnaudies,neieradisies uz sedi-nekas-deputats.Varbut iespejama rotacija- nebrinitos,ja ta notiktu…

  4
  1
 55. Vienam aizvainotam personāžam nav apnicis rakstīt komentārus un pašam arī atbildēt uz tiem zem cita vārda… No 58 komentāriem 50 raksta viens un tas pats, pats uztaisa problēmu,pats atbild un pats pievienojas ha,ha ! Smieklīgi un reizē nožēlojami! Cilvēkam dzīvē laikam nav ar ko nodarboties..

  4
  6
 56. Pēc rakstīšanas stila var saprast, ka tas nav viens un tas pats cilvēks. Pāri par 2000 skatījumu.Nu i līmenis anonīmajiem.

  5
  1
 57. Ar skrots komentāru var secināt – Rubenim ir izteikti draudi.

 58. Jā, tiešām. Tas, ka VM plānos ir noteikt, ka gulbeniešus uzņems, ārstēs un apkalpos Rēzeknes slimnīca, tautu satrauc daudz mazāk. Iespējams, ka citas slimnīcas atteiks. Bet mēs veseli, sportiski- grūtnieces, ar ķirurģiskām problēmām, traumām u.c.- bez problēmām lidosim 80 km. Vai arī sāksim šūmēties, kad lēmums jau būs pieņemts?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.