Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (8)

 1. saprotiet , ka nodokļu maksātāju nauda taču ir jau kaut kā janotērē, vienalga kā, gulbenes izpildkomiteja cenšās , ka var, piem.saules kolektori uz komitejas jumta ar efektivitāti +_ 5%, jauns logo ar efektivitāti +_0,023%, tas, ka defakto ir ekonomiskā krīze, tas uz izpildkomiteju neattiecas , nauda ir un tā tiks iztērēta, vienalga kā

  22
 2. Pilnīgi piekrītu- kāpēc jātērējas nebūtisku (manuprāt) lietu pārdēvēšanai, pārtaisīšanai. Tie ir izdevumi tikai darba imitācijai, nevis kaut kam jēdzīgam un cilvēkiem noderīgam.

  33
 3. Es arī piekrītu,dome tērē nodokļu naudu kur nevajag,labāk lai iegulda kur tiešām vajaga.

  21
 4. Pilnīgi piekrītu Pēterim, ir lietas, kas iekrīt sirdī, bet ar varu mīlēt nevar pat Raini.

  18
 5. Kā var “mīlēt” bezgaumīgi un samāksloti izveidotus ķeburus, ko dažs cenšas nosaukt pat par “logo”. Ir taču vietējās skolās talantīgi bērni un jaunieši, kas, papētījuši pagastu un pilsētas vēsturi, dabu un tradīcijas, kā arī jau esošo simboliku, uzzīmētu daudz labāk (ja tas tiešām būtu vajadzīgs)…..

  11
 6. Nu tad beidzot viens cilvēks uzlika uz papīra to, par ko es jau labu laiku atpakaļ dusmojos savu paziņu lokā. Bezgaumīgs,neko neizsakošs G.burts. Es tur neredzu ne savu mīļo Gulbeni, ne gulbjus. Bezpersoniski un pat stulbi!

 7. Vai tiešam tas ir vajadzīgs,Cik dzīvoju GULBENES logo ir bijis un jābūt -Gulbis.Toč mudakiem nav kodarīt,nemas ar stulbumu.Ir svarīgākas lietas par ko ir jādomā un jādara.Lai beidz tur pa tiem koridoriem joņot ar tiem čiņikiem un sāk ar atbīldību strādāt ,ne tikai saņem lielo algu.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.