Gulbenes futbolistes izcīna uzvaru

Latvijas sieviešu futbola 1.līgas čempionātā “FB Gulbene/ZAFC” komanda pagājušajā svētdienā izbraukumā ar 3:1 uzvarēja “FC Talsi” futbolistes un tuvojas galvenajam finālam.

Pamatsastāvā laukumā devās Linda Vīksniņa (kapteine), Santa Vīksniņa, Diāna Vīksniņa, Anda Katane, Ance Katane, Anastāsija Gabrāne, Evelīna Jaunslaviete, Lāsma Nagla, Krista Kristiāna Brence, Ruta Uzāre un Sandija Jansone.

Spēles pirmajā daļā aktīvāk uzbruka mūsu futbolistes, bet vairāki labi momenti palika neizmantoti. Pirmā puslaika izskaņā talsenieces nospēlēja rupji savā soda laukā pret Kristu Kristiānu. Vietējais tiesnesis norādīja uz 11 metru atzīmi. Pati cietusī to realizēja, un atpūtā komandas devās ar 1:0 mūsējo labā.

Otrā puslaika sākumā efektīvs sitiens padevās Ancei. Bumba “noglāstīja” vārtu pārliktni un atrada ceļu Talsu komandas vārtos – 2:0. Tūlīt gan notika asumi mūsējo soda laukumā, un soģis piešķīra 11 metru soda sitienu. Linda to atvairīja. Priekus mazināja neuzmanība pie sekojošā stūra sitiena, un rezultāts kļuva 2:1. Talsu futbolistes turpināja daudz uzbrukt, tam reizēm izmantojot pat četras spēlētājas. Tas viņām rezultātu nedeva. Vēl vairāk – vienā no mūsējo uzbrukumiem asu piespēli gar vārtiem izdarīja Krista Kristiāna, kuru precīzi izmantoja Evelīna, un jau 3:1. Turpinājumā rezultāts nemainījās, un komanda tabulā ierakstīja 3 punktus.

Pašreizējā punktu bilance Latvijas 1.līgas čempionātā: “FS Liepāja” – 21 (100 %!), “Rēzeknes BJSS” – 14, “BFC Daugavpils” – 13, “SK Imanta” (Rīga) – 12, “FB Gulbene/ZAFC” – 9, “FS Jelgava” – 8, “FK Tukums 2000” – 7, “FC Talsi” – 5, “RFS/Babīte SK” – 3, “FK Sigulda” – 3 punkti.

Nākamā čempionāta spēle mums izbraukumā 9.jūlijā Siguldā, bet 16.jūlijā pulksten 14.00 Gulbenes stadionā notiks Latvijas sieviešu kausa izcīņas spēle ar otro labāko sieviešu virslīgas komandu – “FK Olaine”.