Gulbenes volejbolisti Entuziastu līgā izcīna čempionu titulu

“Sākot sezonu, protams, negribējās izgāzties. Kad jutām, ka “garša” sāk parādīties un citas komandas sāk “krist” mūsu priekšā, tas deva vēl lielāku cīņas sparu. Nokļuvām pusfinālā un uzvarējām, un tad jau sapratām, ka vajadzētu uzvarēt arī finālā. Un izdevās!” kopā ar savu komandu priecīgs par sasniegto ir Dzintars Vasiļjevs. Foto: no personiskā arhīva.

Ir noslēgusies sezona, un Entuziastu volejbola līgā Gulbenes volejbolisti izcīnījuši čempionu titulu.

Gulbenes volejbola vīriešu komandas treneris, kapteinis un organizators Dzintars Vasiļjevs “Dzirkstelei” stāsta, ka Gulbenes komanda spēlēja vīriešu trešajā līgā, kurā ir 11 komandas no visas Latvijas. Viņš Entuziastu volejbola līgu pielīdzina Latvijas līmeņa čempionātam.

Finālā pretinieks divos setos piedzīvo divas spēcīgas sagrāves

“Pērn bija pandēmija, un mēs nenospēlējām nevienu spēli. Šīs sezonas sākums bija interesants. Sezonas sākumā bija pandēmijas aizliegumi, kad viss tika aizvērts ciet uz vairākām nedēļām, arī sporta zāles. Bet tad, kad atļāva sportot, tad to varēja darīt tie, kuriem bija vakcinācijas sertifikāta QR kods. Un ne visi mūsējie, kuri gribēja, uzreiz varēja spēlēt. Katrā ziņā Entuziastu volejbola līgā mēs bijām jauna komanda. Sākām startēt 3.līgā, kur ir 11 komandas, un nospēlējām katrs ar katru divus apļus. Regulārajā turnīrā no 20 nospēlētājām spēlēm mēs izcīnījām 16 uzvaras un piedzīvojām 4 zaudējumus, no šiem 4 zaudējumiem 2 zaudējām tikai mazliet – ar rezultātu 2:3. Maija sākumā bija pēdējās spēles, un, lai iekļūtu nākamajā kārtā, bija jāiekļūst pirmajā sešniekā starp šīm 11 komandām. Mēs regulāro sezonu pabeidzām kā pirmie, līdz ar to mums 1.kārta bija brīva, jo 1. un 2.vieta iekļuva pusfinālā automātiski. Rezultātā mūsu pretiniece bija komanda “BPS Trans”. Pusfinālā mēs viņus uzvarējām ar rezultātu 3:1. Otrajā pusfinālā spēkiem mērojās komandas “Carnikava” un “Subate”. Finālā mūsu pretiniece bija “Carnikava”, un fināls notika 28.maijā,” stāsta Dz.Vasiļjevs.

Viņš atzīst, ka finālā pirmā seta sākumā mūsu volejbolisti bija satraukušies, līdz ar to piedzīvoja zaudējumu ar 24:26. “Otrajā setā atradām savu spēli, un rezultātā otro setu uzvarējām 25:20. Trešais un ceturtais sets jau aizgāja Gulbenes spēlētāju zīmē. Uzspiedām savu spēles stilu, servi, ātrumu. Pēdējos divos setos pretinieks piedzīvoja divas spēcīgas sagrāves ar rezultātu 25:10 un 25:14. Rezultāts 3:1, un izcīnījām čempionu titulu. Pēc nolikuma tas automātiski dod iespēju nākamajā gadā spēlēt līgu augstāk – 2.līgā. Domāju, ka mēs noteikti spēlēsim, un jau meklējam atbalstītājus. Redzot, kā 2.līgā spēlē citas komandas, varu teikt, ka mēs nebūsim pēdējie,” ir pārliecināts Dz.Vasiļjevs.

Visi Gulbenes novada puiši ir volejbola entuziasti

Visas sezonas garumā, lai vēl vairāk uzlabotu savu fizisko sagatavotību, Gulbenes volejbolistiem divas reizes nedēļā notika treniņi Staru sporta zālē.

Gulbenes komandā spēlē Gulbenes novada volejbola entuziasti: Dzintars Vasiļjevs, Kārlis Karolis, Mārtiņš Naglis, Elvijs Stībelis, Kristers Kanaviņš, Jānis Pajats, Roberts Platais, Vlijandrs Andževs, Emīls Vaļickis, Niks Kristers Glāznieks, Jānis Bārdulis. “Liels paldies puišiem un atbalstītājiem! Lielā apbalvošana notiks 18.jūnijā Rīgā. Arī visas spēles notika nedēļu nogalēs Rīgā. Organizatori ir parūpējušies, ka katrs spēlētājs var redzēt savu statistiku un kļūdas mājaslapā “Evl.lv”. Visām spēlēm bija nodrošināta tiešraide “YouTube”, lai var just līdzi savai komandai,” stāsta Dz.Vasiļjevs.