Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Jāņus Gulbenes vecā viesnīca sagaidīs nepļautā zālē un atkritumos

Foto: no “Dzirksteles” arhīva.

Īpašums Gulbenē, Ozolu ielā 39, ir ieaudzis kuplā zālē. Apkārt mētājas atkritumi. Arī pati ēka ir brīvi pieejama, jo vietām logi ir izsisti un arī durvis atlauztas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Dzirkstele” jau rakstīja ŠEIT

Pašvaldības policijas vecākā inspektore Marika Andža “Dzirkstelei” teica – regulāri katru gadu, veicot kārtējos apsekojumus, tiek fiksēta situācija Ozolu ielā 39 ar atkritumu kalniem. “Pirmajos gados uzrunājām īpašnieku informatīvās vēstulēs. Īpašnieks nereaģēja. Tad sākās protokolu rakstīšana. Sekoja administratīvais process. Diemžēl īpašnieks neiet uz sadarbību, uz komunikāciju. Dažreiz sola, bet nekas nenotiek. Tad administratīvais process tiek izskatīts pašvaldības administratīvajā komisijā. Komisija liek sodus, bet tas jau arī nekādu rezultātu diemžēl nedod,” viņa sacīja.

“Pārdevām īpašumu, noņēmām no sevis nastu un atbildību attiecībā uz īpašumu. Jaunajam īpašniekam zeme nāca ar apgrūtinājumu – ēku (veco viesnīcu – red.), tāpēc arī zeme tika pārdota lētāk par kadastrālo vērtību. Nav cilvēkam izdevies savest kārtībā šo vietu. Atjaunot ēku? Maz ticams. Ir tā jājauc nost, tad tur var kaut ko būvēt. Droši vien nespēj ar to tikt galā,” “Dzirkstelei” teica novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis.

Viņš piebilda, ka īpašums Ozolu ielā 39 nav vienīgais tāds Gulbenē, kurš bojā pilsētas kopskatu. Tādi objekti ir gan pilsētas centrā, gan iebraucot Gulbenē no Rīgas, kā arī dzelzceļa stacijas apkaimē.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Komentāri ir slēgti

Komentāri (3)

  1. Dzelzeceļa ielas degusī māja arī aizaugusi garā zālē un ar atkritumiem! Kapēc tur neviens neko neliek darīt!

  2. Tur ir privātie dzīvokli,lai liek sodu tiem īpašniekiem nav ko auklēties likums ir likums.Tai mājai pretīgi iet garām.

    1
    2
  3. Un kāpēc tad pašvaldība pārdeva savu īpašumu- ēku? Vai tad dzīvokļu rinda vairs Gulbenē nepastāv? Nevarēja saremontēt un sākt izīrēt? Nē- visu tik pārdot, nekas nav vajadzīgs- kā pirms kara! Ja noies līdz tam, ka karš tiešām būs, tad uzskatīsim, ka to ir noorganizējuši novadu beidzamā laika vadītāji- ne tikai Gulbenes, bet arī citi (Jūrmala izceļas jo īpaši)- ar domu, ka karš visu sadarīto norakstīs.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.