Abonē e-avīzi "Dzirkstele"!
Abonēt

Reklāma

Lizuma pagastā svinīgi atklāj estrādi

Foto: Gatis Bogdanovs.

Pagājušajā piektdienā, 13.oktobrī, Lizumā notika svinīga jaunās pagasta estrādes atklāšana. Skanēja dziesmas, bija dejas un tika teikti pateicības vārdi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Estrāde tapusi Gulbenes novada pašvaldības līdzdalības budžetēšanas 2022.gada projektu konkursā, saņemot 35 000 eiro finansējumu.

Svinīgajā pasākumā klātesošos uzrunāja Lizuma pamatskolas direktore Inese Dambe, kura uzsvēra, ka sapnis par estrādi Lizumā tagad ir piepildījies. “Tie, kas ir vecākā paaudze, noteikti atceras, kā kolhoza priekšsēdētājai bija sapnis par estrādi,” teica I.Dambe.

Gulbenes novada domes priekšsēdētājs Andis Caunītis, uzrunājot klātesošos pirms lentes griešanas, teica, ka viņam ir prieks par jaunu, skaistu objektu. “Domāju, ka Lizumā tas ir likumsakarīgi, jo jūsu pagastā vienmēr ir bijis daudz radošu mākslas cilvēku, un estrāde ir tā vieta, kur uzstājas. Lai šī estrāde kalpo priekam un nemitīgi tiek noslogota!” vēlēja A.Caunītis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Gulbenes novada domes priekšsēdētāja padomnieks Jānis Barinskis svinīgajā pasākumā klātesošajiem pastāstīja, ka šis ir 12.objekts, kas tapis un realizēts līdzdalības budžetēšanas projektu konkursā.

Lizuma attīstības biedrības vadītāja Marina Grīnberga publiski pateicās iedzīvotājiem, kuri balsoja par šo projektu. “Esam radījuši to kopā! Lielu nopelnu man tur nav, ir tikai rakstīšanas darbs un aģitēšanas darbs, jo šī ideja par estrādi jums visiem bija sirdī gadu gadiem, un nu sapnis ir piepildījies. Paldies, ka balsojāt tieši par šo projektu! Estrāde ir ne tikai skolas vajadzībām, tā ir visiem iedzīvotājiem, uzņēmējiem, dažādiem pasākumiem. Tā ir daudzfunkcionāla, un te tiešām varēs pēc iespējas maksimāli to apdzīvot, un to es jums novēlu,” teica M.Grīnberga.

I.Dambe pasākumā arī uzsvēra, ka projekta realizācijā palīdzīgu roku sniedza skolas absolvente Marta Rudzone. “Viņa ļoti daudz palīdzēja šī projekta rakstīšanā, zīmēšanā, mērīšanā,” teica I.Dambe.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lizumniete māksliniece Ilona Brekte “Dzirkstelei” pasākumā atzinīgi novērtē jauno estrādi. “Vizuāli kā sēnīte, mīlīgi. Ļoti labi iekļaujas šajā ainavā. Sen gaidīta lizumniešiem,” teica māksliniece.

Estrādes būvniecību Lizuma skolas parkā pašvaldība uzticēja SIA “Vidzemes būvnieks”, savukārt par estrādes pusapaļo arku izgatavošanu un uzstādīšanu rūpējās uzņēmējs Ivars Piekalnītis no Litenes. “Prieks, ka nenobijāties no šāda projekta! Tas nav ikdienišķi projekts. Lai ilgi un labi kalpo!” estrādes atklāšanas procesā vēlēja I.Piekalnītis.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Komentāri (9)

  1. Nu……. Man ar estrādi asociējas gan kas cits. Ja šādi izskatās estrāde, tad rodas jautājums, kas ir, piemēram, Lejasciemā, Alūksnē? Monstrrādes, jo ir padomāts par sēdēšanu, dejošanu?

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Gulbenes novads - Dzirkstele.lv komanda.